Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro demek ki kapışacak başkentte ve adami kurtaracak ama Zoro'nun da olaydan sağ kurtulması için Kolon Kolon meyvesi yemiş olan Komurasaki bu Zoro'nun klonununu yapacak ve o ölecek bizde Zoro öldü sanacağız. Demek ki 944.bolum rivayeti buymuş

İhtimallerden bahsedene ben bir söz söylemiş değilim. Zoro kim ki ya, Jack 3. komutan yea Zoro nereye alıyor gibi yorumlara anlam veremiyorum o kadar.
O da bir görüş işte. Ben Zoro kim yaa demiyorum mesela ama istersem (yani öyle düşünürsem) derim. İkimizin yazdığı şey mantık olarak aynı.

Bazılarının kafa yapısı değişmediği sürece onu hep hatırlatacam merak etme. Kanayan yaranız olarak kalmış çok belli oluyor. Engel atarsın da engel atacağını burda niye duyurursun? Bir de yanına hala Kamazo muhabbeti diye iliştirmişsin. Çok oturmuş içinize belli oluyor Kamazo olayı. Yapacak bir şey yok. Keser döner sap döner gün gelir tırpan girer.
Cahille sohbet edersen olacağı budur :D Benim gibi kes gitsin bak kafa rahat laf da atamıyor artık xD Kendi çapında yazıyor kendi çapında eğleniyor adam yerine koyup doğru düzgün cevap veren bile yok senden başka, yazdığı şeyler hep havada kalıyor :D

Şu O-Toko gerçekten bu arkın en sıradışı karakteri. Orochi ile kendi sarayında dalga geçti, Komurasaki öldürüldü, Wano da yer yerinden oynadı onun yüzünden. Bu sefer üzdü ama, babasını duyunca bir saniye bile düşünmedi orada kimler vardır, öldürülürmüyüm felan fırladı gitti kızcağaz. Helal olsun. :alkis:

Şu O-Toko gerçekten bu arkın en sıradışı karakteri. Orochi ile kendi sarayında dalga geçti, Komurasaki öldürüldü, Wano da yer yerinden oynadı onun yüzünden. Bu sefer üzdü ama, babasını duyunca bir saniye bile düşünmedi orada kimler vardır, öldürülürmüyüm felan fırladı gitti kızcağaz. Helal olsun. :alkis:
Gülen yüzündeki göz yaşı her şeyi anlatıyordu. Animede umarım bu bölümü düzgün yaparlar ( inanmasam da). Bu bölümü dört gözle bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık