Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalp korsanları mı? Ne açıdan. Güçse yani pek olacakmış gibi değil hele yaralılar şimdi.
Yok yahu. Kalp korsanları daha ne yapsınlar. Ser verdiler, sır vermediler.
Ben Luffy'nin tayfasını kast ediyorum.:of:

Haha. Yani Zoro ve Law karşılaşacaklarsa tek Zoro vs.si izlemeyiz heralde. O zaman Orochi Zoro, Jack Law falan mı olur nolur. :hhh:
Law'un ciddi bir savaşa gireceğini düşünmüyorum. Kaidou'ya handikaplı gitmemeli.

Shinobu'ya sinirim bozuldu bak yine. Ah ulan. Kelimeler dilimde düğümleniyor. :of: Ben zaten Sanji-Zoro farkını yaşanan olaylar da daha net anladım. Zoro asla Sanji gibi davranmazdı. Luffy-Zoro bu tayfada ayrı bir kafa ama sağlam kafalar.

Yasu yerine Shinobu'yu asamıyor muyuz çarmıha? :flaugh: Zoro'nun oluşturduğu kaostan faydalanıp önce ekibini ve var olan diğerlerini çıkarır. Her nereden izliyorsa orada bırakır. Sonrasında Zoro'ya dahil olur herhalde.

Onca sayfa Jack vs.si konuşuldu. Bazı teoriler vardı. Jack vs. Zoro/Law diye. O tutmasın şimdi. :oleyo:
Sanji biraz kadın diye fazla ses etmemiş olabilir. Bir de biraz o tarz olaylarda pasif kalıyor gibi.

Zoro ile Law ikisi dalmaz gibi. Tamam Jack baya dayanıklı birisi olabilir, ama bu ikili onu yener. LAw yetenekleri özellikle ikiye karşı tek olduğu zaman çok öne çıkıyor.

Bana Zoro ve Orochi bir şekilde dövüşür gibi geliyor. Şu an Zoro'da iki kılıç var, ORochi iki kılıç kullanıcısıydı diye ahtırlıyorum, Hiyori ve Toko meselesi var. X-Drake veya bir başkası ile Law dövüşür gibi orada. Jack bence o olaylardan sonra peşlerine düşer.

Yok yahu. Kalp korsanları daha ne yapsınlar. Ser verdiler, sır vermediler.
Ben Luffy'nin tayfasını kast ediyorum.:of:
Onlar ne olmasını bekliyorsa. Bir ciddileşemiyorlar.:artiz:

Law'un ciddi bir savaşa gireceğini düşünmüyorum. Kaidou'ya handikaplı gitmemeli.
Şöyle olur mu? Ekibi kurtarıp bir şekilde Zoro ile denk geldiklerinde Yasu'nun kurtarılmasında hiç yoktan bir yardımı olur. Bunu izleyen Shinobu kendini yerin 7 kat dibine sokar ve oradan bir daha hiç çıkamaz. :artiz:

Sen 2 haftadır ne kadar sinirlisin yahu? :D
:hhh:

Kar topu gibi katlanarak gidiyorum. Bu haftaki bölümde her şey güzeldi hoştu. Bi sakinleşirim diyodum, Zoro, bıraktı Shusui'yi kız peşine düştü iyi mi?

Şöyle olur mu? Ekibi kurtarıp bir şekilde Zoro ile denk geldiklerinde Yasu'nun kurtarılmasında hiç yoktan bir yardımı olur. Bunu izleyen Shinobu kendini yerin 7 kat dibine sokar ve oradan bir daha hiç çıkamaz. :artiz:
%90 öyle olacak zaten.
Shinobu kırk yabancı. Onu gene anlarım. Yerin dibine tayfadakiler yaraşır.

Sanji biraz kadın diye fazla ses etmemiş olabilir. Bir de biraz o tarz olaylarda pasif kalıyor gibi.

Zoro ile Law ikisi dalmaz gibi. Tamam Jack baya dayanıklı birisi olabilir, ama bu ikili onu yener. LAw yetenekleri özellikle ikiye karşı tek olduğu zaman çok öne çıkıyor.

Bana Zoro ve Orochi bir şekilde dövüşür gibi geliyor. Şu an Zoro'da iki kılıç var, ORochi iki kılıç kullanıcısıydı diye ahtırlıyorum, Hiyori ve Toko meselesi var. X-Drake veya bir başkası ile Law dövüşür gibi orada. Jack bence o olaylardan sonra peşlerine düşer.
Hmm yani madem Zoro ile aynı yerde yer alacaklar çok boş yapmasın Law'a da hem Zoro hem Law tarafında sayfalarca konuşacağımız şeyler görelim. :oleyo2:

Doji, Hyogoro vasıtası ile bizim tarafta savaşacak.
Ashura'yı Zoro'nun yola getirmesi lazım. Hyogoro amca hapisten çıkana Ashura'yla diyaloğa girene kadar Zoro ve Ashura aynı ortamda bulunacak gibi görünüyor. Hee Zoro kendini gösterene kadar "ara dönem" için Hyogoro'nun hatırına bizimle savaşacak diyorsan o olabilir ama en nihayetinde olay Zoro'ya dönmeli.

Daha önce de söylenmiş,ki rtarılacak masum, prenses akrabası vs Luffy tarafından tanınmıyor, belki de ilk defa. Zoro'nun şov yapması için şartlar iyice olgunlaştırıldı. Meyve vermesini bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık