Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro Jack'i alır diyenlerin de, alamaz diyenlerin de, bu vs gerçekleşmez diyenlerin de bazı mantıklı iddiaları var. Kimi okusam olabilir diyorum içimden. :( Luffy-Kata dövüşü gibi öle dirile yenecekse yensin. Sonunda kasım kasım kasılacaksa yenmesin ama. :(

Onları Law kurtarır zaten. Sadece şu an olayları bir yerden izliyordur doğru anda tayfasını kurtarmak için. Büyük ihtimal Zoro bodoslama dalıp kaos yaratacak. Law bir şekilde Zoro'yu görünce olaylara karışır. Hem ittifak nasıl olunur göstermiş olur. Shinobu falan onun tayfasını kurtarmaya gelmedi ama o Yasu'yu kurtarmaya yardım etti.
Shinobu'ya sinirim bozuldu bak yine. Ah ulan. Kelimeler dilimde düğümleniyor. :of: Ben zaten Sanji-Zoro farkını yaşanan olaylar da daha net anladım. Zoro asla Sanji gibi davranmazdı. Luffy-Zoro bu tayfada ayrı bir kafa ama sağlam kafalar.

Yasu yerine Shinobu'yu asamıyor muyuz çarmıha? :flaugh: Zoro'nun oluşturduğu kaostan faydalanıp önce ekibini ve var olan diğerlerini çıkarır. Her nereden izliyorsa orada bırakır. Sonrasında Zoro'ya dahil olur herhalde.

Onca sayfa Jack vs.si konuşuldu. Bazı teoriler vardı. Jack vs. Zoro/Law diye. O tutmasın şimdi. :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık