Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi Kaido hakili mi saldırı yapmış hakisiz mi ? Eğer hakisizse cidden fazla saçma.G4'e hakisiz tek atabiliyorsa bunun daha b.haki+meyvesi var.Nasıl bi saçma güç dengesi abi bu ? Luffy nasıl bi p-up alıcak ki o zaman ?

Yani cidden böyle bölümün içine edeyim.Karakteri pohpohlayacam diye yine güç dengelerinin içine sıçtı bu adam.Editör notu bile klasik arc bossu övmesiyim diye bas bas bağırıyor zaten.
Biraz saçma ama ilk zamanlarda Kaido'da biraz zeka geriliği olabilir diye belki Hakisiz dövüşüyor demiştim. :oleyo2:

Evet o varda bu b.haki kullandığı anlamına geliyor mu ? Geliyorsa yine bi nebze iyi de gelmiyorsa Oda cidden sıçtı.
Chincao ve Dofa karşı b. haki tokuştuğunda olmuştu bu çizgiler.
Katakuride karşılıklı h.haki sahnesinde olmuştu ama burada beraber h. haki salma durumları yok. Yani Kaido b. haki kullanmış bence net olarak.

Benim merak ettiğim o adadan nasıl çıkacaklar şimdi yada ne gibi bir mucize olacakta bunlar Kaido'yu yenecekler. Belkide oda Luffy'i burada gebertir tamam hikaye bitti dağılın der. Buda bir seçenek olamaz mı? :hoo:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zoro olsaydı o da dalardı. Bir saniye durmazdı. Sonra da ağzının payını alırdı. Meğer Oda, Zoro'nun itibarını koruyabilmek için onu oraya getirmemiş. En büyük Zoro fanı Oda'dır. Takipçilerinin kılıç müptelası olmasını anlamak gerekir.

Rica ediyorum. Burda bir yanlış anlaşılma var. Ben sevmediğim adamı rezil ederim. Sana karşı herhangi bir duygu besleyecek kadar aktif bir üye değilsin zaten. O yüzden üstüne alınma. Seninki gibi alıntıladığım mesajları haklı çıktığımı göstermek için atıyorum sadece.

Derdimi anlattığıma ve sana karşı bir iyi-kötü bir duygu beslemediğime göre senin de bana hitaben yazdığın yorumların içeriğini düzelteceğini düşünüyorum. Saygılar.
Senin neyi ne düşünerek yazdığının önemi kadar, 3. şahısların ne düşündüğü de önemli. "Rezil ederim" gayen benim için geçerli olmayabilir, fakat @amaneden'in yorumunda da nasıl göründüğünün anlaşılabilir diye düşünüyorum. Amacın haklılığını göstermekse, benim yorumumu sanki "net alır" şeklinde anlam oluşturmak yerine, senin "çık alamaz" yorumunu paylaşman yeterliydi. Ben "net alır" gibi bir iddiada bulunmadım, aslında ne anlatmaya çalıştığım çok net de, nereden baktığın ve ne görmek istediğinle ilgili.
Yani, tek yeme konusunda haklı çıkmış olabilirsin de bu benim yorumuma karşı haklı çıktığın anlamı taşımıyor demeye çalışıyorum.
Evet zeki boyii dememeliydim belki de, yazdıklarımın çarpıtılması ya da yanlış kullanılması hoşuma gitmedi. Bir hakaret niteliğindeyse yorumum, özür dilerim.

Mayısta şöyle bir şey yazmıştım.Aynen dediğim gibi de olacak sanirim Wano arkına az kaldı .Kaido vs Luffy dövüşünün seyri bana göre böyle olacak

1. round : Kaido Luffyi ole bole değil çok pis dövecek
2. round : Kaido Luffy az pis dövecek
3- Round : Kaido Luffy bi temiz dövecek
4- round :Gear 5+Meyve Uyanış Luffy ,Kaidoyu ole bole değil çok pis dövecek
5- round :Luffy ,Kaidoyu az pis dövecek
6- round :Luffy ,Kaidoyu tertemiz dövecek
7 -Final round : Gear 5 King Kong Gun Gatling vs Antik Zoan Ejderha Meyvesi +full Haki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık