Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben ölmüş olmasını isterim zaten. Mangada olmasa da animede duygusal sahne çıkar, güzel olur. (Toei duygusal sahneleri yapabiliyor neyse ki.) Ama ölmüş olmasına ihtimal vermiyorum pek. Gerek Oda'nın böyle bir şey yapmak gibi bir huyu olmaması, gerek sahnenin çiziminden dolayı bana öyle geliyor. Bekleyip göreceğiz artık.
Bence öldü.

Şimdi asıl soru şu:

Birinden tek yiyen bir karakter, arc içindeki gelişimi ile tek yediği karakteri teke tekte alabilir mi ? :rolleyes:

Söyleyin eyy Luffy fanları ?

Vallaha ben dayanıklılığının Luffy'nin kozu olduğunu düşünüyordum o sayede Kata karşısında ayakta kaldı ve sonrasında yendi... Yani bir kıyaslama yapacak olsaydım Sağ kollar arasında en iyisini Luffy'e verirdim. Herif bugünlere hep dayak yiyerek geldi sonuçta... Ama tek bir darbe ile bu hale düşmesini çoğu kişi beklemezdi bence.
Çoğu kişi beklemezdi çünkü Yonkou'lar çok küçümseniyordu. Teach de neredeyse sağ koldu ama Yaşlı, hasta ve kılıç, top, lav gibi çeşitli şeylerden hasar almış Beyazsakal karşısında hiçbir şey yapamadı. Beyazsakal sağlam olsaydı muhtemelen Teach de Luffy durumuna düşerdi. Ben böyle bir şey olmasını bekliyordum ve çok şaşırmadım açıkçası.
Bekleyip göreceğiz artık. :bilmem:

Şimdi Kaido hakili mi saldırı yapmış hakisiz mi ? Eğer hakisizse cidden fazla saçma.G4'e hakisiz tek atabiliyorsa bunun daha b.haki+meyvesi var.Nasıl bi saçma güç dengesi abi bu ? Luffy nasıl bi p-up alıcak ki o zaman ?

Yani cidden böyle bölümün içine edeyim.Karakteri pohpohlayacam diye yine güç dengelerinin içine sıçtı bu adam.Editör notu bile klasik arc bossu övmesiyim diye bas bas bağırıyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık