Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido Kid'i de bu şekilde dövmüştür. Kid birşeylerle vurmuştur buna sonra Kaido kafasına geçirip tek atarak omzuna alıp mağaraya taşımış oraya kitlemiştir.

Aradan aylar geçer...

-Kalk kalk. Geldik.
-Luffy: Ha? Noluyor neredeyiz biz?
-Köyündeyiz.
-Luffy: Köy mü? En son Wano'daydım. Kaido'yu dövüyordum hatta!
-Ahahaha git yat lan hadi takma bu işleri kafana xd

Ve böylece OP biter. :(

Aradan aylar geçer...

-Kalk kalk. Geldik.
-Luffy: Ha? Noluyor neredeyiz biz?
-Köyündeyiz.
-Luffy: Köy mü? En son Wano'daydım. Kaido'yu dövüyordum hatta!
-Ahahaha git yat lan hadi takma bu işleri kafana xd

Ve böylece OP biter. :(
Luffy: Ben Antimilitaristim
Kaido: Ney?
Luffy: Ne oluyi.

-Oha Roger değil mi bu ? Yuh Wb bile burda.Neresi burası ?
-Korsanların cenneti.Öldün sen.
-Roger: Bunca zamandır seni izliyordum. Tek bir şey söyleyeceğim. Sana şapkamı veren o Shanks'ın kızıl kafasına zıçayım. Rezil ettiniz lan beni. Zaten yanındaki o sümsük vampiri de yenememiş. Ne diyeyim ki lan ben sana şimdi? Yıkıl karşımdan don lastiği!

Luffy: Ben Antimilitaristim
Kaido: Ney?
Luffy: Ne oluyi.
Ahahaha :D

Ula hem böyle diyorsun hem de diğer tarafta Luffy üzerinden amiral-yonkou kıyası yapıyorsun. :/ Luffy sana göre bir sağ kol bile etmiyorsa ne demeye onun üzerinden amirallere gömüyorsun?

Mangaka çok güzel kotardı bu işi. Yeni dünyaya girişte ağır toplarla tanıştırdı Luffy'yi. Dof ile giriş yaptı, Cracker ile pekiştirdi, Kata ile de kırdı kabuğunu geçti gitti. Beğensen de beğenmesen de Luffy ile Kata aynı seviyenin adamıdır, ki zaten bunu Kata'nın kendi ağzından da duyduk. Luffy k.hakisini geliştirene kadar dişini sıktı da sıktı, amacına ulaşınca da "Seninle artık işim bitti." dedikten sonra yapıştırdı geçti. Güzel de oldu. Yani mangaka dedi ki "Eğitim aldın diye Yeni Dünya'nın ağır toplarına kafa atamazsın hemen öyle. Git biraz piş bakalım."

Peki neden tayfa döt gezdirirken Luffy bu kadar kavganın içine karıştı? Cevap son bölümde gizli. O hayvanatla ciddi manada dövüşmeden önce altyapı oluşturabilmek. Ve oluşturmaya da devam edecek görüldüğü kadarıyla. Ciddi bir power up daha alacak ondan sonra da Kaido gibi bir zebellahın karşısına dikilecek.
Belami'nin Luffy'den kan aldığı bir evrende Luffy'yi baz alarak amiral yonkou kıyası yapmam mı tuhaf ? :)

Lay lay lom galiba sana göre sevmeler ? Yine Heidi dağlarında fazla oksijen almışsın. Pembe diziler, bulutların üstünde şeker denizleri vs. :D

+1

Bunların hepsiyle yardım alarak karşılaşan Luffy değil, bunlardan sadece birini kendi gözleriyle gören Zoro hepsinden üstün oluyor ama dimi xD
Şimdi de Luffy'nin güçlü rakiplerle karşılaştığı için yardım alması normaldir; haktır düşüncesi mi yayılmaya başlıyor ? Luffy Arlong'la dövüşürken de yardım aldı la kasnağın bu konuda. Luffy'nin hedefi bireysel bir hedef değil. Herkesin Luffy'yi kk yapmak istemesi bunun en bariz işareti. Sanji'ninki bireysel bir hedef, Zoro'nunki bireysel bir hedef. Namı, Franky, Usopp vs. Ama Luffy'ninki öyle değil. Kk olmak için serinin başından beri müttefik toplayan çevresinden binbir türlü yardım alan bir Luffy var karşımızda. Hal böyleyken kimse Luffy'nin hedefi bireysel demesin :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık