Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında reverie olmasa Dragon işe koyulur derdim de olmayacak gibi duruyor. Hala umudum var gerçi bir ejderi gösterdi diğer ismen ejderi de gösterir yolumuza bakarız. Acaba meyvesi var mı diye düşünecek bir shanks kalır. :D

O mantıkla bakmıyorum dostum ben bu animeye. Bu anime tükürdüğünü yalar cinsinden bir anime. Hatta bana soracak olursan Oda, Luffy'i yarattığı için çok pişman o yüzden sabah akşam dayak yediriyor ama hemende öldüremez zamanını bekliyor. BB ile karşılaştığında muhtemelen Luffy'i öldürecek. Luffy bir kere ölmeden rahat etmeyecek Oda.
Daha çok kısa bir süre önce Oda, Luffy için "ideal" yakıştırmasında bulundu.

Belami'nin Luffy'den kan aldığı bir evrende Luffy'yi baz alarak amiral yonkou kıyası yapmam mı tuhaf ? :)

Lay lay lom galiba sana göre sevmeler ? Yine Heidi dağlarında fazla oksijen almışsın. Pembe diziler, bulutların üstünde şeker denizleri vs. :D

Şimdi de Luffy'nin güçlü rakiplerle karşılaştığı için yardım alması normaldir; haktır düşüncesi mi yayılmaya başlıyor ? Luffy Arlong'la dövüşürken de yardım aldı la kasnağın bu konuda. Luffy'nin hedefi bireysel bir hedef değil. Herkesin Luffy'yi kk yapmak istemesi bunun en bariz işareti. Sanji'ninki bireysel bir hedef, Zoro'nunki bireysel bir hedef. Namı, Franky, Usopp vs. Ama Luffy'ninki öyle değil. Kk olmak için serinin başından beri müttefik toplayan çevresinden binbir türlü yardım alan bir Luffy var karşımızda. Hal böyleyken kimse Luffy'nin hedefi bireysel demesin :oops:
Ben yardım alması normaldir demiyorum ki örneği veren sendin, verdiğini doğrudan alıp sana çevirdim ne saçma bir tutum içindesin gör diye. Yardım işine girersek sen yine ne okuduğumuzu inkan edeceksin hiç girmiyorum o yüzden.

Burada iki iki ihtimal var kurtulmak için 1.law buradan meyvesiyle çıkarabilir bu sefer kendi hedef olur yada2. zaman zaman meyvesini kullanıcı o boyuta, o yıla gelmiş olabilir ölmediyse luffyi 10 gün öteye taşıyabilir başka şekilde kurtulma ihtimali yok gibi duruyor belki zaman atlaması olmaz ama belki 10 gün haki çalıştıracak birine göndere bilir wano içinde

Luffy her dövüşünde baya seviye atlayan bir karakter. Şuan tekrar Kata ile dövüşse büyük ihtimalle daha rahat şekilde alır (yine çok zorlanır ama). Şuan alamayacağı tek sağ kol Beckman olabilir. Çünkü Shanks ve tayfasını haki ustası diye hayal ediyorum. Dövüş tarzını bilmesem de haki ağırlıklı dövüşüyorsa Luffy'nin bilmediği şeyler ile onu yenebilir. Eğer hala sağ kol olarak sayacaksak Marco'yu da yenemez. Marco bence en güçlü sağ koldur, meyvesi aşırı iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık