Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha ne yapacak Zoro.İrade konusunda tayfada Luffy'e ciddi rakip olacak tek kişidir.Hani Luffy'nin idam edilirken gülmesi falan olmasa direk zoro derdim.Ölüme gitti böğrünü açtı boydan boya kestirdi.Thriller bark yine aynı irade gösterisi.Luffy'den azını yapmış durmuyor en azından bu konuda.Millet nasıl tutmasın bu adamı.
Uyarı: Amacım Sanji-Zoro savaşı başlatmak değil. Konuşalım diye soruyorum.

Thriller Park dedin, orda şöyle bir durum vardı. Normalde Kuma'nın önüne ilk giden kişi Sanji'ydi fakat sonra Zoro geldi ve Sanji'yi bayılttı ve olaylar gelişti. Oda'nın önce Sanji'yi oraya koymasını nasıl değerlendiriyorsun?

Bilinmeyen bir şey nasıl abartılır ki? Komutan ve Shogun bence mantıklı.
Zoro'nun max gücü belli olsaydı bu kadar abartılmazdı diyorum. Mesela Zoro şuan Mihawk'ı yenebiliyor diyen de var Kaido ile savaşacak diyeni de gördüm. Sözün özü zorlanmadan ilerlediği için zorlanacağı bir nokta belirlemek zorlaşıyor.

Daha ne yapacak Zoro.İrade konusunda tayfada Luffy'e ciddi rakip olacak tek kişidir.Hani Luffy'nin idam edilirken gülmesi falan olmasa direk zoro derdim.Ölüme gitti böğrünü açtı boydan boya kestirdi.Thriller bark yine aynı irade gösterisi.Luffy'den azını yapmış durmuyor en azından bu konuda.Millet nasıl tutmasın bu adamı.
@Daredewill

Ya biz de biliyoruz az çok potansiyelini. Ama Jack hayvan iken Zoro için hayvan oğlu hayvan demek bana göre abartinin dibidir. Yok yani Jack de az buz bir iş yapmadi ki. Az kıyas yapsan Zoro'yu adam yerine koymazsin.

Bu arada bu arc bence de gelişecek. Ama işte bak gelişecek.:D

Thriller Park dedin, orda şöyle bir durum vardı. Normalde Kuma'nın önüne ilk giden kişi Sanji'ydi fakat sonra Zoro geldi ve Sanji'yi bayılttı ve olaylar gelişti. Oda'nın önce Sanji'yi oraya koymasını nasıl değerlendiriyorsun?
Öyle bir şey yoktu yamulmuyorsam.Patlamadan sonra direk Zoro daldı Kuma'ya.En sonunda yorgunluğunda etkisiyle başını sundu ama Sanji benim başımı al diye ordan çıktı.Zoro ondan sonra bayılttı Sanji'yi.Yani en başta Sanji değil Zoro vardı yine.

Uyarı: Amacım Sanji-Zoro savaşı başlatmak değil. Konuşalım diye soruyorum.

Altta kalmama psikolojisi.Feda eden ben olayım o olmasın düşüncesi.Sanji o iradeyi gösteremezdi ayakta dikilmeyi bırak acıdan kıvranırdı yerde.İnadım inat diyen adam tek darbeyle bayılmaz zaten gösteriydi onunki biraz.Olay bitince gelip manzaraya şok oluyor.Aynısını yapabileceğini düşünmek komik.Kendi yapabilse şok olmak yerine ciddi tavır takındırırdı mangaka bunlar küçük nüanslar işte.

@Daredewill

Ya biz de biliyoruz az çok potansiyelini. Ama Jack hayvan iken Zoro için hayvan oğlu hayvan demek bana göre abartinin dibidir. Yok yani Jack de az buz bir iş yapmadi ki. Az kıyas yapsan Zoro'yu adam yerine koymazsin.

Bu arada bu arc bence de gelişecek. Ama işte bak gelişecek.:D
Ben bu dediğin şeyi ciddi saymıyorum ki, yani Jack hayvansa kaido hayvan oğlu hayvan dersin.

Zoro'nun max gücü belli olsaydı bu kadar abartılmazdı diyorum. Mesela Zoro şuan Mihawk'ı yenebiliyor diyen de var Kaido ile savaşacak diyeni de gördüm. Sözün özü zorlanmadan ilerlediği için zorlanacağı bir nokta belirlemek zorlaşıyor.
Vampir için kendi hala yolum var dedi. Kaido ile bence de savaşacak ama yanında 3-5 nova komutan ne ararsan ondan da olacak. Kaido hepsine tek dalacak gibi. :D Hepiniz birsiniz ben tekim deyip bunları hoşaf edecek.

Altta kalmama psikolojisi.Feda eden ben olayım o olmasın düşüncesi.Sanji o iradeyi gösteremezdi ayakta dikilmeyi bırak acıdan kıvranırdı yerde.İnadım inat diyen adam tek darbeyle bayılmaz zaten gösteriydi onunki biraz.Olay bitince gelip manzaraya şok oluyor.Aynısını yapabileceğini düşünmek komik.Kendi yapabilse şok olmak yerine ciddi tavır takındırırdı mangaka bunlar küçük nüanslar işte.
Sadece altta kalmama psikolojisi mi? Az önce Daredewil'in bir sözü vardı ''Bilinmeyen bir şey nasıl abartılır'' diye. Sanji'nin orda dayanıp dayanmayacağını bilmeden sadece altta kalmamak demek ne kadar doğru bilmiyorum. Bence orda da bir irade durumu vardı. Oda boşuna koymuyor o adamı oraya. Ben irade konusunda da eşit olmasalar bile Sanji'nin de Luffy ve Zoro gibi olduğunu düşünüyorum. İrade konusunda da Lufy>Zoro > Sanji bana göre.

En sonundan kastın ne ? Kuma'nın önüne ilk Sanji gitti dedin neresi orası ?
İlk gitti derken, yanlış hatırlamışım. Zoro kendini feda etmek ister, sonra Sanji gelir fakat Zoro, Sanji'yi bayıltır ve acıları alır. O kısım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık