Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin'e bu aksiyonlarından dolayı tebrik plaketi gönderelim hemen, hesap benden can sıkmayın.
Allah'ın davşanı tayfaya gileli 3 hafta oldu daha fazla hayrı dokunmuştur Robin'den.
Law aslında dof ve Caesar ile anlaşmış olup Luffy'i yakalamış olsa o zaman görürdük işe yaramamayı. Oda sağolsun tayfanın etrafına apo gibi hainler değil de law gibi karakterli kişiler toplanıyor.

Ayrıca Carrot Brulee'yi yendiyse Robin Luffy'i Arabasta'da ölümden kurtardı. Yama'yı yendi. Arabasta'ya giderken tayfaya seyir belirleyici verdi. Thriller Barc'ta da toplu savaşta epey iş yaptı.

Carrot üstüne dolunayda kendini kaybedip Brook'a sıkıntı çıkardı. Tavşanın da pek yararını görmedim yani.

Tayfanın yaptıklarını yazsak, bunlar hiç kalır. Bugüne kadar Robin'in okuduğu Poneliflerin bizim tayfaya hiçbir faydası olmadı. Zaten kadın onları bizimkiler için değil, kendi hayali için arıyor. Bizim tayfadan kimse de Robin'in Poneglif okuyabilmesini umursamıyor.
Şu an umursamıyorlar. Bak ileride Robin'in yapma ihtimali olan şeyleri de bir siralayayım.

- Yol kitabelerini okuyup Raftel'i bulmak.
- Kayıp yüzyılı öğrenip denizcilerin bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökmek. Halk denizcilerden soğumazsa (Beyazsakal savaşında denizcileri tutuyorlardi mesela) Luffy'nin yaptıklarının hiç bir anlamı olmaz.
-Antik silahları bulup onların çok kritik bir anda kullanılmasını sağlamak. (Bu tüm dünyanın kaderini değiştirir.)

Ve dediğim gibi tayfanın Robin'e önem vermemeleri onların suçu. Ben Luffy olsaydım, Robin'e antik silahın yerini buldurup Koca Anayı indirir ve yonkou olurdum mesela.

-908. bölüm > Lev Ely(Reverie) başlıyor.
-909. bölüm > Wano başlıyor.

Oda'yı tutamıyoruz. Bir şeyleri başlatmada üzerine yok. Keşke bir şeyleri bitirmede/açıklamada da bu kadar aktif olsa.

Öğrendiğimize göre Robin, Poneglif okuyabilen tek kişi değildi. Ölmeden önce Oden de okuyup, yazabiliyordu. Başkaları da çıkacaktır.
Karasakal ve Devrim ordusu arasında savaş çıkmayacağını düşünürsek, bizimkilerin karşı karşıya geleceği nokta Teach'in robini isteyecek olmasıdır. Seride kutsallardan bir kesim dışında okuyan çıkmaz bence.

Law aslında dof ve Caesar ile anlaşmış olup Luffy'i yakalamış olsa o zaman görürdük işe yaramamayı. Oda sağolsun tayfanın etrafına apo gibi hainler değil de law gibi karakterli kişiler toplanıyor.

Ayrıca Carrot Brulee'yi yendiyse Robin Luffy'i Arabasta'da ölümden kurtardı. Yama'yı yendi. Arabasta'ya giderken tayfaya seyir belirleyici verdi. Thriller Barc'ta da toplu savaşta epey iş yaptı.

Carrot üstüne dolunayda kendini kaybedip Brook'a sıkıntı çıkardı. Tavşanın da pek yararını görmedim yani.

Şu an umursamıyorlar. Bak ileride Robin'in yapma ihtimali olan şeyleri de bir siralayayım.

- Yol kitabelerini okuyup Raftel'i bulmak.
- Kayıp yüzyılı öğrenip denizcilerin bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökmek. Halk denizcilerden soğumazsa (Beyazsakal savaşında denizcileri tutuyorlardi mesela) Luffy'nin yaptıklarının hiç bir anlamı olmaz.
-Antik silahları bulup onların çok kritik bir anda kullanılmasını sağlamak. (Bu tüm dünyanın kaderini değiştirir.)

Ve dediğim gibi tayfanın Robin'e önem vermemeleri onların suçu. Ben Luffy olsaydım, Robin'e antik silahın yerini buldurup Koca Anayı indirir ve yonkou olurdum mesela.
Niye böyle yapıyorsun, anlatmaya çalışıyorsun. Bizim için, İki yıl önceki güzelliği yeterdi, iki yıl sonra iyice metaya bağladıysa Mangaka, Robin ne yapsın :bilmem:

Artı Robin denizaltı yolculuğunda tüm tayfayı ve gemiyi yanlış hatırlamıyorsam parçalanmaktan kurtarmıştı :respect:

Niye böyle yapıyorsun, anlatmaya çalışıyorsun. Bizim için, İki yıl önceki güzelliği yeterdi, iki yıl sonra iyice metaya bağladıysa Mangaka, Robin ne yapsın :bilmem:

Artı Robin denizaltı yolculuğunda tüm tayfayı ve gemiyi yanlış hatırlamıyorsam parçalanmaktan kurtarmıştı :respect:
Zaman atlaması öncesindeki Robin gibi kadın karakter yok mangada be azizim, sen bakma bu haterlara:oops:. Bunlara Carrot müstehak.

Bence zaten aokiji doflamingo gibi çoğu karakterin bize anlattığı anlamsız diye bildiğimiz cümleler aslınd belki bize karşı birer spoilerdi yani E.Oda bu seriyi sonsuza kadar sürdüremez yani bu olayı hızlmı bitirmenin yolu önceden bilgilendirmeden geçer bence yani yavaş yavaş artık tüm şifreler çözülmeye başlandığına göre E.oda hikayenin yönünü değiştirmediği sürece artık yavaştan bitişe gidiyor

908. bölüm > Lev Ely(Reverie) başlıyor.
-909. bölüm > Wano başlıyor.

Oda'yı tutamıyoruz. Bir şeyleri başlatmada üzerine yok. Keşke bir şeyleri bitirmede/açıklamada da bu kadar aktif olsa.
Adamda türk kanı var bence bizler başlarken çok iyi başlarız lakin sonunu getiremeyiz ya E.Oda da bizim gibi kesin türk kanı barındıyor şüphelendim ha :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık