Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye böyle yapıyorsun, anlatmaya çalışıyorsun. Bizim için, İki yıl önceki güzelliği yeterdi, iki yıl sonra iyice metaya bağladıysa Mangaka, Robin ne yapsın :bilmem:

Artı Robin denizaltı yolculuğunda tüm tayfayı ve gemiyi yanlış hatırlamıyorsam parçalanmaktan kurtarmıştı :respect:
Evet, aklıma gelmemişti o. Meyvesi ile ağ yapıp Law'ı falan da yakalamıştı. Daha bir sürü böyle küçük küçük şeyler var. Oda bozmasa epey iyi karakter aslında. :D

Luffy herşeyin sesini duyabiliyor sadece bu gücün uyanması gerek
Bu gücün ne zaman uyanacağı belli değil. Ayrıca uyansa bile Luffy bütün bu gizemleri tek başına çözemez. Kaldı ki dediğim gibi Luffy Robin'i düzgün kullansa şimdi ortada Big Mom falan kalmazdı.

Niye böyle yapıyorsun, anlatmaya çalışıyorsun. Bizim için, İki yıl önceki güzelliği yeterdi, iki yıl sonra iyice metaya bağladıysa Mangaka, Robin ne yapsın :bilmem:

Artı Robin denizaltı yolculuğunda tüm tayfayı ve gemiyi yanlış hatırlamıyorsam parçalanmaktan kurtarmıştı :respect:
Robin yine güzel aslında ama iki yıl önce bambaşka . Kimse kusura bakmasın Carrot gibi mıymıntı karakterler varken Robin yine kadınlar arasında efsane ya. Sadece Oda iki yıl sonra kadını içi boş hale getirdi. Halbuki kullandığı meyveyle ne güç gösterisi olur , kafası da çalışıyor ama Oda sağolsun hep Luffy Luffy . Zoro'yu bile sevmesine rağmen Zoro ile ilgili bu arcta elle tutulur bir şey göreceğiz.

Adamda türk kanı var bence bizler başlarken çok iyi başlarız lakin sonunu getiremeyiz ya E.Oda da bizim gibi kesin türk kanı barındıyor şüphelendim ha :D
Aynen, adam Türk gibi başlıyor ve Türk gibi her şeyi son dakikaya bırakıyor. Bu gizemleri de son bölümlerde hepsini bir anda açıklar. Gönül ister ki Türk gibi başlayıp Alaman gibi bitirsin ama nerdeee.... Bize Japon'un tembeli denk gelmiş :)

Ulan law.Baktı papuç pahalı bunlar beni yer gitti Robini sattı.Zoro garibim ise kılıçlarını satıyor.Usopp ben ne hale düştüm diye doktorculuk oynuyor.Franky para toplamak için amelelik yapıyor falan.Yazık la tayfanın haline.Lawa güvenirsen böyle olur işte.

Ulan law.Baktı papuç pahalı bunlar beni yer gitti Robini sattı.Zoro garibim ise kılıçlarını satıyor.Usopp ben ne hale düştüm diye doktorculuk oynuyor.Franky para toplamak için amelelik yapıyor falan.Yazık la tayfanın haline.Lawa güvenirsen böyle olur işte.
Luffy Uyarmıştı Zaten :D Ben sizi 2 yıl boyunca boşunamı eğittirdim demişti onlar anlayaydı :D

Robin yine güzel aslında ama iki yıl önce bambaşka . Kimse kusura bakmasın Carrot gibi mıymıntı karakterler varken Robin yine kadınlar arasında efsane ya. Sadece Oda iki yıl sonra kadını içi boş hale getirdi. Halbuki kullandığı meyveyle ne güç gösterisi olur , kafası da çalışıyor ama Oda sağolsun hep Luffy Luffy . Zoro'yu bile sevmesine rağmen Zoro ile ilgili bu arcta elle tutulur bir şey göreceğiz.
Aklıma bu geldi şimdi :D

Tayfada değilken Zoro'nun kılıcını fırlatarak, Tashigi'yi yenerek falan güç gösterisi yapıyordu da tayfaya girince gücü baya bir kısıldı. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık