Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tırt bölümdü.Revevie arcıda yalan oldu.
Dressrosa arcında 10 saniyeden 10 bölüm çıkaran adam Revevie'yi 3 bölümde geçiştirdi.
Rocks diye bi saçmalık attı ortaya seriyi bi 15 yıl uzattı.
Manga başlayalı 25 yıl olmuş daha seride önemli karektelerin yarısından çoğunun gücü belli değil.
Hala gizem kasılıyor.
Şu serinin potansiyeline harbiden yazık ediliyor.
Ah ulan şu seriyi Kishi falan yazsaydı şu an Dragon'un Akainu'nın lavları altında dans edişini okuyoduk.
Kishi böyle karakterleri olan bir seri yaratamaz en başta. Pain savaşından sonra serinin gidişatı malum. Karakterlere jutsu dahi üretemeyen bir adam kendisi.

Beyler marco tümeni toplayacak tekrar bu yüzden gelmedi bence wanodan sonra bm fena girerler diamond jozu gibi bütün kaptanları çağıracak. Bu sırada wewil olayını atlatacak

Tırt bölümdü.Revevie arcıda yalan oldu.
Dressrosa arcında 10 saniyeden 10 bölüm çıkaran adam Revevie'yi 3 bölümde geçiştirdi.
Rocks diye bi saçmalık attı ortaya seriyi bi 15 yıl uzattı.
Manga başlayalı 25 yıl olmuş daha seride önemli karektelerin yarısından çoğunun gücü belli değil.
Hala gizem kasılıyor.
Şu serinin potansiyeline harbiden yazık ediliyor.
Ah ulan şu seriyi Kishi falan yazsaydı şu an Dragon'un Akainu'nın lavları altında dans edişini okuyoduk.
Her bölüm 10 farklı dövüş okurduk.

Her ne kadar Reverie'nin yarıda kesilip üstüne bu bölümde ise Marco'nun mesajı diye yeni bir merak unsuru eklensede, ZORO-DONOOOOOOOOOOOOOOOOOO'yu görmek beni benden aldı. Sen nasıl bir karaktersin böyle arkadaş!!

Ahh Oda sensei ahhhh, Geçen sezon nami yerine Zoro götüreydin ne olurdu be başkan. Luffy'e tekme atmaya çalıştığı an onu ikiye bölüşünü izlemekte zevkli olurdu :D

Yorumlara baktım da harbiden Dressroza kadar olursa Reverie'deki yaşanan heyecan ve merak boşa gider. Hee öyle bir şey vardı ya dersek bir anlamı kalmıyor. Dolu dolu geçecek ise değer elbette ama pek sanmıyorum.Yine sağa sola koşanların çizimlerini sık sık görmemek dileğiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık