Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
marco nun lufyy e mesajı beyaz bıyık ( :oleyo2: )korsanlarında olan samuray kılıklı birisi vardı onu bulmaları gerektığıdır yararı dokunacakdır

Yorumları okumadan editör notundan çıkardığım Reveriye geri dönecek gibi. Yani Reverie bir hafta sürecek ve Wanodaki olaylarda bu sürede geçecek ve parelel ilerleyecek gibi. Yani Wanodan sonra Reverie devam edebilir. Hadi hayırlısı bakalım. Yeni ark hayırlı olsun Wano 2023 ümitlerimiz yüksek Allah utandırmasın.

Tamamen bir varsayım olur dediğin. Eğer koka yapıp oradan çıkmaya çalışsa belki çok daha fazla ortalık karışacak, Zoro'yu kesemeyenler direk orduyu hatta Shogun'u devreye sokacaklardı.

Gelecek bölüm olayın etkisini de görürüz lakin Zoro'nun nasıl yakalandığı, yakalanırken ne yaptığı önemli. Adam durduk yere bu hale gelmemiştir, son noktada zaten olay çıkacağı varken Zoro, biraz daha az olay çıkarsın demek ve bu durumu Sanji'nin olayı ile kıyaslamak bence haksızlık.

Eğer cinayetleri kendisi işlediyse, yada ortalığı dağıtığı için yakalandıysa eleştirilebilir :bilmem:
Varsayımlar her zaman olacaktır. Sanji tayfayı tehlikeye soktu mu ? Soktu. Sağ salim kurtulmuş olsalar bile tehlikeye sokmuş olduğu gerçeğini değiştirmez. Şimdi zoro bu işten sağ salim çıkmış olsa bile ve tayfayı bu olaydan arındırsa bile tayfayı tehlikeye sokmuş oldu bir kere. Sanji ile olayı tamamen aynı demiyorum zaten sadece daha tayfa tam birleşmeden ve ortada bir plan varken onu bozup ortalığı karıştırmak ve kaidoyu harekete geçirme ihtimalini yaratmış olması benim karşı çıktığım konu.

Diğer minkler neden kasabaya girmediler? Korkuturuz demişler ancak epey tuhaf yaratıklarla yaşıyorlar, minklerden korkacaklarını sanmıyorum. Aklıma ihanet geliyor. Jack'in sürekli Zunisha'yı bulmasının minklerden birinin ihaneti yüzünden olduğu düşünülüyordu forumda. Nekomamushi, Marco ile ne konuşulacağı bilinmesin diye bu tedbiri almış olabilir.

Beyaz Bıyık'ın çocukluk resmini şöyle yorumladım: Biri oturup kadere razı olmuş görüntüsü veriyor, kız ağlıyor ve öteki sinirlense de elinden bir şeyin gelmediği izlenimini veriyor lakin Beyaz Bıyık elinde sopasıyla dik duruyor.

Bakkın ve Beyaz Bıyık'ın aynı gemide olması R/Locks ile bağlantılı olabilir. Boşuna 40 düzeltmesini yapmıyordur. Marco'nun hayalleri Weevil'e geçebilir. Yani bu kasabayı koruma görevi alıp kendini feda edebilir.

Wano'nun açılış sekası ve görüntüsünü epey hoş buldum. Sanırım arkadaki dağ Fuji'yi temsil ediyor.

23 yıl öncesi sanırım Roger'ın son dönemlerine denk geliyor veya idam dönemi. Wano hükümetin bile müdahale etmediği yerken kim Wano'ya neden saldırma cürretini gösterir? O dönem: Shiki, Roger ve Beyaz Bıyık'ın çağı. Bunlardan biri yapsa ancak Shiki yapar bana kalırsa.

Ve Zoro'nun etkileyici girişi. Sonraki bölüm Luffy'lere geçer.

Shogunun yaşını bilmiyoruz ki. Çok yaşlı olabilir.
İddiaya girelim, eğer yanılırsan Zoro fanı olursun komple :artiz:

Varsayımlar her zaman olacaktır. Sanji tayfayı tehlikeye soktu mu ? Soktu. Sağ salim kurtulmuş olsalar bile tehlikeye sokmuş olduğu gerçeğini değiştirmez. Şimdi zoro bu işten sağ salim çıkmış olsa bile ve tayfayı bu olaydan arındırsa bile tayfayı tehlikeye sokmuş oldu bir kere. Sanji ile olayı tamamen aynı demiyorum zaten sadece daha tayfa tam birleşmeden ve ortada bir plan varken onu bozup ortalığı karıştırmak ve kaidoyu harekete geçirme ihtimalini yaratmış olması benim karşı çıktığım konu.
Buradan bakınca eleştiresin varmış yada eşitleyesin varmış gibi geldi bana :bilmem:

İddiaya girelim, eğer yanılırsan Zoro fanı olursun komple :artiz:

Buradan bakınca eleştiresin varmış yada eşitleyesin varmış gibi geldi bana :bilmem:
Yok yok o tipleri hiç sevmem. Beni bilen bilir fanı olduğum karakteri de eleştiririm. Sanji’nin germayı geride bırakıp gemiyle kaçtığı bölümün yorumlarına bak orda sanjiye laf söyleyen kişi olarak sadece beni görürsün :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık