Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğer minkler neden kasabaya girmediler? Korkuturuz demişler ancak epey tuhaf yaratıklarla yaşıyorlar, minklerden korkacaklarını sanmıyorum. Aklıma ihanet geliyor. Jack'in sürekli Zunisha'yı bulmasının minklerden birinin ihaneti yüzünden olduğu düşünülüyordu forumda. Nekomamushi, Marco ile ne konuşulacağı bilinmesin diye bu tedbiri almış olabilir.

Beyaz Bıyık'ın çocukluk resmini şöyle yorumladım: Biri oturup kadere razı olmuş görüntüsü veriyor, kız ağlıyor ve öteki sinirlense de elinden bir şeyin gelmediği izlenimini veriyor lakin Beyaz Bıyık elinde sopasıyla dik duruyor.

Bakkın ve Beyaz Bıyık'ın aynı gemide olması R/Locks ile bağlantılı olabilir. Boşuna 40 düzeltmesini yapmıyordur. Marco'nun hayalleri Weevil'e geçebilir. Yani bu kasabayı koruma görevi alıp kendini feda edebilir.

Wano'nun açılış sekası ve görüntüsünü epey hoş buldum. Sanırım arkadaki dağ Fuji'yi temsil ediyor.

23 yıl öncesi sanırım Roger'ın son dönemlerine denk geliyor veya idam dönemi. Wano hükümetin bile müdahale etmediği yerken kim Wano'ya neden saldırma cürretini gösterir? O dönem: Shiki, Roger ve Beyaz Bıyık'ın çağı. Bunlardan biri yapsa ancak Shiki yapar bana kalırsa.

Ve Zoro'nun etkileyici girişi. Sonraki bölüm Luffy'lere geçer.
Raizo'nun orada olduğundan emindi üstelik, kesin bilgi almış bir hainden! O teori ilk çıktığı zamanlar hain Pedro deniyordu :D

İmpeldowndaki aslanın kaynağı bu ada heralde.
Robin kitabe peşinde.
Lawda denizlatında olabilir, şehre inmemiş.

Tayfa dağılmış bile olsa sonuçta bu adamlar yaşıyorsa tehlike var demektir. Yeni dünyanın her yeri güçlü adamlarla dolu. Yeni dünyaya giriyorsun baktın boş bir ada içinde zayıf canlılar var diyorsun ben buraya hükmederim bayrak dikerim. Sonra karşına Marco çıkıyor. Tayfa iptal. Vista jozu gibi adamlar kim bilir nerede fink atıyor. Bu adamlara düşman olsan bütün tayfayı indirebilirler. Bir de merak ettiğim diğer tayfa üyeleri Marconun yerini bilmiyor mu? Sonuçta neko biliyor. Buradan çıkan tek sonuç ya bu adamlar öldü ya da Marco ilk tayfa üyesi olarak wb nin her şeyini bilen tek kişi. Neko da Roger korsanları vesilesiyle biliyordur belki.

Tırt bölümdü.Revevie arcıda yalan oldu.
Dressrosa arcında 10 saniyeden 10 bölüm çıkaran adam Revevie'yi 3 bölümde geçiştirdi.
Rocks diye bi saçmalık attı ortaya seriyi bi 15 yıl uzattı.
Manga başlayalı 25 yıl olmuş daha seride önemli karektelerin yarısından çoğunun gücü belli değil.
Hala gizem kasılıyor.
Şu serinin potansiyeline harbiden yazık ediliyor.
Ah ulan şu seriyi Kishi falan yazsaydı şu an Dragon'un Akainu'nın lavları altında dans edişini okuyoduk.

Wb ile wewil in annesinin ayni gemide olması işleri karıştıracak gibi.Luffy ile wewilin Kaido savasindan önce karsilasmasini bekliyordum olmayacak gibi duruyor.Sonraya kalırsa 40 yıl önceki #Rock grubu ile bağları çıkabilir.

Franky herzamanki gibi Super :) Robin shogunun mekanina sizma pesinde.Zoro ise hızlı başladı iyide oldu :)Ne yapacak bakalım luffy e bunu söylemişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık