Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam tersi Kobe fandaşın olduğundan seni düşündüğümden uyarıyorum yoksa uyarmam et küfrünü banlan umurum da mı olurdu? Ayarın olmadığını biliyorum o yüzden uyardım :D Yoksa istekli olduğumdan değil.
Bölüm yorumlarında Nba muhabbeti yapan bir yönetici, bayağı iyiymiş:p. Son sayfaya kadar da alıntılar devam etmiş. O zaman bize şunu alıntılamak düşer.
Konuya dönelim. Konu dışı tartışmalarınızı özelden veya ilgili konudan devam edin.

Zoro 4 kılıç taşımayacak bence adam sonuçta santoryu talentı kasmış. Ama yeni bir kılıç edinecek gibi duruyor. Ee her level up için yeni bir epic item lazım.

Çok şey var, hangi birini anlatayım ? Hele şu saatte. Nerelere bakacağını söylüyim en iyisi.

Little Garden'dan başlayarak Skypia'ya, Mf'ye, Dressrosa sonrasına, Kinemon'a, Wano'ya ve Zoro'nun karakter tasarımına yönelik dini öğelere bak. Kolay gelsin :byee:
Eee yani kılıcı ile yaki onigiri yapması ile ateş çıkarmasının mantığına mı oturttun sen bravo tebrikler. Luffy'nin G2+B.haki birleştirme kombinasyonu daha mantıklı geldi sürtünme falan der geçer ODA en azından.Ben niye adamın dini motiflerine bakayım karakter tasarımına bakayım adam bu işi mantığına oturtup nasıl yapacak onu söyle sen bana Luffy'nin nasıl yaptığının mantığı yok diyorsun onun da bir mantığı olacak o zaman bu karakter böyle tasarlanmış mantığı ile gidersek işimiz var. Senin dediğin şey mantık olmuyor tahmin oluyor. Bende tahminen Zoro'nun yapabileceğini düşünüyorum mantığı olur olmaz. Eğer kinemon'un ateşi kontrol etmesi b.haki ile oluyorsa Luffy'nin yaptığı şey mantıksız olmuyor zaten b.haki ve g2'nin birleşmesi ile oluşan bir şey "Red Hawk".Ben sana Zoro yapamaz demiyorum eğer bu ateşli saldırıların mantığı haki ise Luffy'nin de Zoro'nun da yapması mantıksız olmuş olmuyor.

@Hakili Yumruk Sen ne düşünüyorsun bu konu da senin de fikrini öğrenmek isterim Hakili Yumrukçuğum. :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık