Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoronun usop ile olan olay(water 7 deki) sonrası dediklerini şu an hatırlıyamadım ama sıkıntı yapabilir.
Ben bunu düşünerek bir beklenti içine girdim zaten. Bir nevi teori gibi. Ve bunu uzun zamandır yazıyorum. Kesin olacak demiyorum. Sadece basit bir beklenti. Günde on tane teori dönüyor. Hepsi gerçekleşiyor mu?

Zoro vs Luffy daha önce olmuş bir şey zaten. Sadece yarıda kesildi o kadar. Bunun yaşanması gayet mantıklı ve altyapısı var.
Zou'daki mevzuları hatırlayalım;

- Zoro, Sanji'nin kurtarılmasına karşı çıktı.
- Zoro, Sanji olayından dolayı, Kaido ve Big Mom'un aynı anda tayfaya saldırabileceğinden bahsetti.
-Luffy, kavga çıkarmadan Sanji'yi alıp geleceğine söz verdi. Zoro, yine de kızsa da razı oldu.

Peki, ne oldu?
-Luffy, Sanji'yi kurtarmaya gitti.
-Luffy, savaş çıkardı. İki komutan indirdi.
-Big Mom, tayfaya kinlendi. Kaido ile işbirliği yaptı. Yüksek ihtimalle, birlikte tayfaya saldıracaklar.

Hepsinden önemlisi n'oldu? Sanji, Luffy'nin üstüne basıp geçti. Sebepleri tartışılır. Henüz, özür bile dilemedi. Yani ben hatırlamıyorum.

Zoro ne demişti: "Kaptanım dediğim adam, bir kere daha kendini ezdirirse, bir dahaki sefere tayfayı terk eden ben olurum!"

Evet, Zoro'ya anlam yüklemek için hayal kuruyorum...Konu Zoro veya Mihawk olunca düzgün yorum yapmayı unutmuşlar. Hastalıklı bir durum. İlla kavga çıkacak...

Ben bunu düşünerek bir beklenti içine girdim zaten. Bir nevi teori gibi. Ve bunu uzun zamandır yazıyorum. Kesin olacak demiyorum. Sadece basit bir beklenti. Günde on tane teori dönüyor. Hepsi gerçekleşiyor mu?

Zoro vs Luffy daha önce olmuş bir şey zaten. Sadece yarıda kesildi o kadar. Bunun yaşanması gayet mantıklı ve altyapısı var.
Zou'daki mevzuları hatırlayalım;

- Zoro, Sanji'nin kurtarılmasına karşı çıktı.
- Zoro, Sanji olayından dolayı, Kaido ve Big Mom'un aynı anda tayfaya saldırabileceğinden bahsetti.
-Luffy, kavga çıkarmadan Sanji'yi alıp geleceğine söz verdi. Zoro, yine de kızsa da razı oldu.

Peki, ne oldu?
-Luffy, Sanji'yi kurtarmaya gitti.
-Luffy, savaş çıkardı. İki komutan indirdi.
-Big Mom, tayfaya kinlendi. Kaido ile işbirliği yaptı. Yüksek ihtimalle, birlikte tayfaya saldıracaklar.

Hepsinden önemlisi n'oldu? Sanji, Luffy'nin üstüne basıp geçti. Sebepleri tartışılır. Henüz, özür bile dilemedi. Yani ben hatırlamıyorum.

Zoro ne demişti: "Kaptanım dediğim adam, bir kere daha kendini ezdirirse, bir dahaki sefere tayfayı terk eden ben olurum!"

Evet, Zoro'ya anlam yüklemek için hayal kuruyorum...Konu Zoro veya Mihawk olunca düzgün yorum yapmayı unutmuşlar. Hastalıklı bir durum. İlla kavga çıkacak...
Her Zoro eleştirisinde kendinize sövülmüş gibi tepki vermeniz asıl hastalıklı durum.

Her Zoro eleştirisinde kendinize sövülmüş gibi tepki vermeniz asıl hastalıklı durum.
Valla bi ara Sanji'ye karaktersiz deyip tartışma çıkarttığımda da Zoro'ya laf söylerek beni sinirlendirmeye çalışanlar olmuştu.Yani Sanji veya çoğu fanlar için aynısı söylenilebilir.Genel olarak hepimiz aynı bokun lacivertiyken neden bunu bi tek Zoro fanlarına yüklüyorsun ki ?

Yine kaçırdığın bir nokta var her Zoro muhabbetine, "eleştiri" adı altında karşılık veren bir grup var sorunun kaynağı o zaten birisi zoro hakkında bisey yazınca o dediğin yapan siz oluyorsunuz sıralama önemli burada az önce onu anlatmaya çalıştım ama havaya.

Kendime sövüldüğünde tepkim böyle olmuyor. Bir de üste çıkma çabasındasın hala. Ne yapalım? Durup dururken laf attığında tepki göstermeyelim mi? Sen istediğini yaz, biz de okuyup geçelim. Sen normal ol, biz hastalıklı.

Zoro eleştirisi mi? O mesajını tekrar okur musun? Bana o mesajdaki "Zoro eleştirisi"ni göster.

Benim mesajımda yazdıklarımı çürütüp, Zoro'ya anlam yükleme çabasında olduğumu da kanıtlayabilirsin.

Ya da konuyla alakasız, kışkırtmaya yönelik mesajlar atmaya devam edebilirsin.

Son düzenleme:
Valla bi ara Sanji'ye karaktersiz deyip tartışma çıkarttığımda da Zoro'ya laf söylerek beni sinirlendirmeye çalışanlar olmuştu.Yani Sanji veya çoğu fanlar için aynısı söylenilebilir.Genel olarak hepimiz aynı bokun lacivertiyken neden bunu bi tek Zoro fanlarına yüklüyorsun ki ?
Senin yaptığın bir nevi karaktere hakaret etmek olduğu için çok tepki almış olabilirsin.Burda benim ne hakaretim var ne birşey bence karaktere fazla anlam yükleniyor dedim.
@hsynrknz
Atıyorum burada Zoro hakkında birisi yazdı herkesin olumlu şeyler yazıp katılması mı gerekiyor?
@Roronoa Zoro
Ne üste çıkma çabası ? Durup dururken nerde laf atmışım? Konu zaten Zoro vs Luffy? Hastalıklı lafını ortaya atan sensin.Sen mi normal oluyorsun şimdi?
Zoro vs Luffy üzerine.Zoro'ya fazla anlam yükleniyor dedim.Nedir bu küfür mü?
Ne kışkırtma mesajım olmuş? Tek bir mesaj attım ondan sonra arkadaşın tekiyle ufak bir tartışmamız oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık