Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker bölüm çeviri ve edit için çok çok teşekkürler. Ellerinize sağlık. Bir ricada bulunmak istiyorum. Mümkünse shirahoshi'nin sama'larıni efendi diye çevirmezseniz nasıl olur. Belki çevirinin tümünü türkçeleştirmek istediğinizden olabilir tabi ama ben orayı okuyunca kafamda shirahoshi'nin vivi'sama demesi canlanıyor. Okurken de öyle olsun istedim nedense. Yani bazı yerleri aslına sadık çevirmeniz mümkün mü acaba? Şimdiden teşekkürler.

Sence Dragona sırtlarını dönebilirler miydi ciddi söyle :D
Kıçlarını dönerlerdi buna konuş diye bence.:hhh:

Burada yazıyor.
Telefondan okuyunca gözden kaçırmışım ama net mi ki kutsalları yönetiyorlar demiş bu adamlar da kutsal ejder olarak anlamadım ben o kısmı.Kutsal değiller gibi akainu ağzına geleni söylüyor.En son Stelly idam cezası dedi Garp için.Bunlar kutsal olsa akainunun öyle konuşmasına izin vermezlerdi tanrı olarak görüyorlarsa kendilerini.

Telefondan okuyunca gözden kaçırmışım ama net mi ki kutsalları yönetiyorlar demiş bu adamlar da kutsal ejder olarak anlamadım ben o kısmı.Kutsal değiller gibi akainu ağzına geleni söylüyor.En son Stelly idam cezası dedi Garp için.Bunlar kutsal olsa akainunun öyle konuşmasına izin vermezlerdi tanrı olarak görüyorlarsa kendilerini.
Kutsal ejderlerin en üst düzey olanları bir de Gorosei . Akainu çatır çutur geçirdi .

Doflamingo ‘nun bahsettiği taht bu taht galiba . Tahtın sahibi Luffy ‘dir . Ama oturmaz elinin tersiyle geçirip parçalar ve güler .

Yaman trollsün :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık