Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks’ın aurasını nasıl kimse farkedemiyor acaba ne MF’de farkedebildiler ne burada. Hadi MF’de savaş halindeler algılanamadı, burada rahatça fark etmeleri lazım, herkesin gözlem hakisi açık olması lazım kralları ve ejderleri koruyorsunuz sonuçta. Reyli adayı tarayıp güç seviyeleri hakkında bilgi verebiliyordu. Enteresan gerçekten Shanks’ı kimsenin farkedememesi, hakisiylemi alakalı acaba yoksa arkadında bir şey aramamalımıyız karar veremedim.

"Başlangıçta kimse gökte değildi ne sen ne ben ne de tanrı! Ama gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak. Bundan sonra orada ben oturacağım" ( Shanks)

Sonunda Bleach'ten de çalmış el atmadığı bir o kalmıştı. :(

Shanks’ın aurasını nasıl kimse farkedemiyor acaba ne MF’de farkedebildiler ne burada. Hadi MF’de savaş halindeler algılanamadı, burada rahatça fark etmeleri lazım, herkesin gözlem hakisi açık olması lazım kralları ve ejderleri koruyorsunuz sonuçta. Reyli adayı tarayıp güç seviyeleri hakkında bilgi verebiliyordu. Enteresan gerçekten Shanks’ı kimsenin farkedememesi, hakisiylemi alakalı acaba yoksa arkadında bir şey aramamalımıyız karar veremedim.
Garp fark etmiş baksana onları durduracak herkes burada diyor, Hem Shanks'ı hem Dragon'u fark etmiş :bilmem:

Sanırın Big Mom bizzat gidecek Luffy almak için. Kaido'da gelirsen seni öldürürüm diyor. Big Mom da Fuji gibi dene de gör diyor.

Sen ne düşünüyorsun ömürlük borç hakkında?

-

Kizaru ve Saka konuşması bana tuhaf geldi. Kizaru'nun gitse bile. Ne kadarda korkunç falan demesi gerek. Sakazuki de sırf Wano halkının güçleri hakkınında bilgileri yok diye olaya dahil olmayalım diyecek adam değil.

Garplı bölümler aksini gösterse de Saka Kizaruya beraber gidelim diyebilir. Ya da Ryo veya Fuji ile birlikte git diyebilir. Fuji'nin orada olacağı kesin gibi zaten.

Shanks'in görüşmeyi çok muallak. İlk sefer de olabilir, öncesi de olabilir. Ama konu Luffy veya Teach farketmiyor. Shanks bu savaşı durmurmaya çalışıyor o kadar.

Ya denizciler güçlü bir kadro ile olaya dahil olacak ya da Shanks iş başa düştü diyerek Savaşa direk dahil olacak diye düşünüyorum.

Şu an gözüken Kaido ve BM aynı yerde buluşacaklar ve karşılarında ise Luffy ve Müttefikleri olacak. Denge için güçlü denizci kadrosu veya Shanks şart.

-
BM'nin bana ait dediği şey. Zeus sanırım ve demekki uzaktan ruhunu çekme gibi vir durumu yok.

-

Önemsiz bir konu ama Mjosgard'ın soyadı animede Charloss ile aynıydı yani Saint. Mangada ise ST. yazıyordu. İnsanlığı öğrenince hem yüzü biraz adama benzemiş. Hem de Dof'un sülalesine katılmış sanırım :D
Benim düşündüğüm çok şey var da boşver anlatmaya başlasam sabah olur. :D

Kaido 40'lı yaşlarında olması yüksek ihtimal. Henüz çaylak iken sağa sola tek başına saldırdığı için başına büyük dertler almış olmalı Linlin de bunu kurtarmış olabilir ya da yardım etmiş de olabilir ileri de ögreniriz. Luffy'nin aldığı zibilyon tane yardım örnek olabilir duruma.

Bu rocks denilen olayla ilgili olarak neden Kaido ile BM ilişkilendirildi anlamadım. BM zaten kendi ülkesini kurmuş, zamanıda Rocks üye ise geçen ark bu ortaya çıkardı diye düşünüyorum. Kaido da 60 yaşlarında degildir ne fiziksel olarak o kadar yaşlı durmuyo hemde o yaşlarsa olsa adını duyardık hiç bizaman adı geçmedi eskilerle birlikte.

Kaido 7 defa yenilgiyi tatmış. Düşmanları ve denizciler tarafından toplam 18 defa yakalanmış. Yani bunların içinde illa ki Bm nin yardımı dokunmuştur.

Oda bey hakiyi anlatırken zetsuyu unuttu belli ki sadece Shanks değil Sabo da ortalıkta dolaşıyor ve diğer komutanlar da yakında.

Garp fark etmiş baksana onları durduracak herkes burada diyor, Hem Shanks'ı hem Dragon'u fark etmiş :bilmem:
Olabilir enteresan geliyor bana farkedilememeleri gerçekten.

—————-

Keşke OP’ye 10 yıl sonra başlayabilseydim, bu nedir abi 900 küsür bölüm oldu en ufak bir gizem çözülmedi üstüne, gizem üstüne gizem ekleniyor. Çatlattın Oda beni artık yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık