Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kutsal ejderlerin en üst düzey olanları bir de Gorosei . Akainu çatır çutur geçirdi .
Akainunun dünyadan haberi yokta onun için öyle konuşuyor.Bu beşlinin zayıf ve işe yaramaz olduğunu düşünecek kadar sistem tarafından kandırılmış birisi.Kuzan'ın dediği gibi denizciler içindeyken gözleri kör olmuş neler döndüğünün hizmet ettiklerinin ne güçte olduklarının ve neler yapabileceklerinin hiç farkında değil.

Shanks gibi onu rahatça durduran adam dahi bu beşlinin yanına büyük saygıyla giriyor beyazsakala davrandığı gibi davranıyor.Adamların her birinin inanılmaz güçlü ve tecrübeli olduğunu biliyor çünkü.O kılıcı yarayı falan süs olarak taşımadıklarının farkında.Akainunun o çıkışı aslına bakarsan biraz cahillikten kaynaklanıyor biraz da konumuna güvenmesinden.Çok önemli ya konumu itibarı falan o yüzden.

Telefondan okuyunca gözden kaçırmışım ama net mi ki kutsalları yönetiyorlar demiş bu adamlar da kutsal ejder olarak anlamadım ben o kısmı.Kutsal değiller gibi akainu ağzına geleni söylüyor.En son Stelly idam cezası dedi Garp için.Bunlar kutsal olsa akainunun öyle konuşmasına izin vermezlerdi tanrı olarak görüyorlarsa kendilerini.
Kullandığı tabirden anlaşılıyor. Çünkü diyor ki özetle "Buraya kimse oturmuyor. Hatta Kutsal Ejderleri yönetenler diyor. Yani Kutsal Ejderlerin üstünde görüyor. Buradan Kutsal Ejder oldukları ortaya çıkıyor. O tahta Kutsal Ejderleri bırak Beş Kadim bile oturamaz diyor." Daha ne desin. Bir tek bunlar kutsal ejderdir demesi kalmış. Kutsal ejder kendinden aşağı birinin kendisini yönetmesine izin verir mi?

@amaneden gerçekten Kaido'ya meyve vermiş olabilir diye düşünüyorum. Ömürlük borç öyle düşündürdü. Devamını yeğenim yazmış :D

Shanks gözümden düşüyor iyi mi. Bu Lucci de kim köpek hareketlere bak :D Luffy'nin karşısına çıkar umarım tekrar da bir daha dövsün :D Keşke Akainu Kizaru'ya izin verseydi de Kizaru'nun helvasını yeseydik. Shanks'ın durumu kafa karıştırdığı için bölümü sevmedim. Eğer Shanks düşündüğüm şeyse umarım BB bunu öldürür ben de rahatlarım :artiz: Gelecek bölüm belli olur muhtemelen ne olduğu.
Ne şapka olayının ve Shanks'in durumunun bu kadarıyla bırakılmasından korkuyorum. Bu iki konuda bir sonraki bilgiyi iki sene sonra alıyormuşuz : o(

Saygılar. @justahuman
"Kaido'yu indirdikten sonra senin için geleceğim." demişti Luffy. Big Mom'da Kaido'ya, "Luffy sana gelecek. Vur ama öldürme bana getir tamam mı koçum!" diyor olabilir. Bu işbirliği mi oluyor? Müttefiklik mi oluyor? bilmiyorum ama. Öyle abartılacak bir güç birleştirme değil. Yani korsancılık oyunu oynuyor dedikleri bir süpernova için iki Yonkou birleşmez. Zira bu kendilerini güçsüz gösterirken karşıdaki adamı ilah seviyesine çıkartır.

Big Mom'un Kaido ile başka bir planı olmalı yoksa denizcilerin bu kadar telaşlanması ve Shanks'ın gelmesi hiç normal olmaz.
Sanırın Big Mom bizzat gidecek Luffy almak için. Kaido'da gelirsen seni öldürürüm diyor. Big Mom da Fuji gibi dene de gör diyor.

Sen ne düşünüyorsun ömürlük borç hakkında?

-

Kizaru ve Saka konuşması bana tuhaf geldi. Kizaru'nun gitse bile. Ne kadarda korkunç falan demesi gerek. Sakazuki de sırf Wano halkının güçleri hakkınında bilgileri yok diye olaya dahil olmayalım diyecek adam değil.

Garplı bölümler aksini gösterse de Saka Kizaruya beraber gidelim diyebilir. Ya da Ryo veya Fuji ile birlikte git diyebilir. Fuji'nin orada olacağı kesin gibi zaten.

Shanks'in görüşmeyi çok muallak. İlk sefer de olabilir, öncesi de olabilir. Ama konu Luffy veya Teach farketmiyor. Shanks bu savaşı durmurmaya çalışıyor o kadar.

Ya denizciler güçlü bir kadro ile olaya dahil olacak ya da Shanks iş başa düştü diyerek Savaşa direk dahil olacak diye düşünüyorum.

Şu an gözüken Kaido ve BM aynı yerde buluşacaklar ve karşılarında ise Luffy ve Müttefikleri olacak. Denge için güçlü denizci kadrosu veya Shanks şart.

-
BM'nin bana ait dediği şey. Zeus sanırım ve demekki uzaktan ruhunu çekme gibi vir durumu yok.

-

Önemsiz bir konu ama Mjosgard'ın soyadı animede Charloss ile aynıydı yani Saint. Mangada ise ST. yazıyordu. İnsanlığı öğrenince hem yüzü biraz adama benzemiş. Hem de Dof'un sülalesine katılmış sanırım :D

Garp'ın kahraman olduğu olayı anlamadım. Big mom ve kaidou ya karşı mı olmuş yoksa Roger a karşı mı? Ayrıca hina'nın kaptanları öldü dediği kim Roger korsanları mı yoksa Marcogil mi?

625. sayıyı okudum şimdi. Otohime gerçekten de bu Mjosgardı adam etmiş olabilir. Ben küfrede küfrede gitti diye hatırlıyordum bu herifi ama Otohime de onunla gitmiş. Oda iyi bağlamış olayı.

Ki kutsal olduğu için bir oyun oynamasına da gerek yok.

Mary Geoise'e gitmeyi reddetdikleri için KE değiller.

Benziyor gerçekten.
Ben mantıklısını diyorum zaten. Kurdular mı bu düzeni? Evet kurdular. Bu kadar.

Kullandığı tabirden anlaşılıyor. Çünkü diyor ki özetle "Buraya kimse oturmuyor. Hatta Kutsal Ejderleri yönetenler diyor. Yani Kutsal Ejderlerin üstünde görüyor. Buradan Kutsal Ejder oldukları ortaya çıkıyor. O tahta Kutsal Ejderleri bırak Beş Kadim bile oturamaz diyor." Daha ne desin. Bir tek bunlar kutsal ejderdir demesi kalmış. Kutsal ejder kendinden aşağı birinin kendisini yönetmesine izin verir mi?
O adamın sözlerindense Akainu'nun sözlerini doğru kabul etmek daha mantıklı değil mi :bilmem:

Akainu bu adamların üzerlerinde birileri var olayını açıkça belli etti, bence Reise inanın :a:

O adamın sözlerindense Akainu'nun sözlerini doğru kabul etmek daha mantıklı değil mi :bilmem:

Akainu bu adamların üzerlerinde birileri var olayını açıkça belli etti, bence Reis'e inanın :a:
En güncel bilgi en doğru bilgidir. O yüzden onu dikkate almak lazım bence. Yanılıyor da olabilirim ama bu arc anlaşılır zaten. Çok da kasmaya gerek yok.

Baya sağlam bölümdü. Yalnız yeteri kadar gizem yokmuş gibi başka gizemli olaylar art arda geliyor. Böyle giderse seride bilinmeyen şeyler bilinenlerden bile fazla olacak gibi..

@Kaido_93 senin charloss yine yaptı yapacağını. Yediği sopadan sonra karizma da yerlerde. :bilmem:
Hiç sorma. Biz onu adam olacak diye sevdik ama o hala kölecilik peşinde. Ne diyelim Allah'ın hakkı üçtür. 3. dayaktan sonra belki doğru yolu bulur. :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık