Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O şapkanın önemli değeri varsa neden Charloss daha önce Luffy'i gördüğünde işkillenmedi?

Dur efendi önce bir ne olduğunu anlayalım. :(
Arkadaş spoilere bakıyorum bir de yorumlara bakıyorum.:D Şapka antik silah çıkmış gibi yorumlar görüyorum. Onun öncesinde ortada 2 tane Hasır şapka var. Ortada başka hiçbir bilgi yok. Yorumlar her şey açıklanmış gibi.

Bu arada bir tahmin atayım. Luffy'nin Hasıp Şapkası o Hasır Şapka'dan bir parçayla yapılmış olabilir. Şapkayı tamamlayıp tek parça yapılması için Luffy'nin şapkası önem taşıyor olabilir. Şapka tamamlanınca bir şey olacak olabilir. Ama o zaman Raftelin ne önemi var felan soruları çıkıyor. Bakalım neler olacak. Yeni bir gizem.

Elinde posterlerle şapkaya giden adam ya da her kimse eğer hükümettense Luffy yavaş yavaş geliyor ensemizde soğuk bir nefes var şapka-kun der , eğer hükümetten nefret eden biriyse kurtarıcı geliyor şapka-san der. Diğer posterde Roger'in ise şenlik.

Arkadaş spoilere bakıyorum bir de yorumlara bakıyorum.:D Şapka antik silah çıkmış gibi yorumlar görüyorum. Onun öncesinde ortada 2 tane Hasır şapka var. Ortada başka hiçbir bilgi yok. Yorumlar her şey açıklanmış gibi.

Bu arada bir tahmin atayım. Luffy'nin Hasıp Şapkası o Hasır Şapka'dan bir parçayla yapılmış olabilir. Şapkayı tamamlayıp tek parça yapılması için Luffy'nin şapkası önem taşıyor olabilir. Şapka tamamlanınca bir şey olacak olabilir. Ama o zaman Raftelin ne önemi var felan soruları çıkıyor. Bakalım neler olacak. Yeni bir gizem.
Ben söyleyeyim.Şapkayı takan iman power ile doluyor kerameti orada. :)

Shanks takıyor merdiveni hızlı çıkıp genç yaşında yonkou oluyor.Roger korsan kral oluyor.Ve Luffy de iman gücü yardımıyla korsan kral olacak.

Shanks al şu şapkayı yoksa kk olacağım bu gidişle istemiyorum demiş bence.:oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık