Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ooo kral sahalara geri dönüyor.Big news.:cool: Hala 50 tane zincirle tutuyorlar korku çok büyük ama hiçbirşey yapamazlar.Suikast yapamazlar çünkü yakında çıkmış olacak.Klonu bırakır oraya gider kaçtığı sonra anlaşılır.

Bu arada keramet şapkadaymış demek ilginç.

Benim olacak Shirahoshi vuracağım kırbacı babam çok zengin diyor herhalde. :D
Roger'e böyle koruma yapmıyorlardı hacı, nasıl korku saldıysa hala kundak modunda bırakılı kalmış :hhh:

Bir soru sorabilirmiyim Doffy nın klonuna kairoseki vursalar yok olurmu
İpler yok olmaz ama şekli bozulabilir bilemiyorum hiç belli olmaz mangakaya bağlı.

Roger'e böyle koruma yapmıyorlardı hacı, nasıl korku saldıysa hala kundak modunda bırakılı kalmış :hhh:
Tırsmak tam olarak buna deniyor işte yusuf modunda hükümet. :D Animede bile konuşurken askerler koşuyordu kıracak zincirleri korkusuna.:hhh:

Şimdi ben olsam bende korkarım.Niye diye soracak olursan o kairoseki kelepçe bir an temas etmesin arada az birşey boşluk olsun direk ipi salar oradan.Sonra klon yaratır hepsini kandırır kurtulur kaçar yada klon ile açıklar o sırrı.Konuşuyordu klonları.O yüzden içleri rahat etmiyor 100 tane kairouseki zincir doluyorlar.:oleyo2:

Bir düşünce atayım ortaya.Bu şapkanın sahibi eşi benzeri görülmemiş bir dev.San juan wolf Oars falan halt etmiş yanında o kadar büyüktü.

O büyüklük ile Zunisha'yı kontrol ediyor ve cezalandırabiliyordu.Ciddi ciddi kıta parçalayacak boyuttaydı belki ve bunu yapmış olabilir tam olarak red line kısmından.

Wapol da geldi :( Bir bölümde bu kadar gereksiz karakter. Çok kötü bölüm benim için :(
:sapkali::respect::alkis:

İpler yok olmaz ama şekli bozulabilir bilemiyorum hiç belli olmaz mangakaya bağlı.

Tırsmak tam olarak buna deniyor işte yusuf modunda hükümet. :D Animede bile konuşurken askerler koşuyordu kıracak zincirleri korkusuna.:hhh:

Şimdi ben olsam bende korkarım.Niye diye soracak olursan o kairoseki kelepçe bir an temas etmesin arada az birşey boşluk olsun direk ipi salar oradan.Sonra klon yaratır hepsini kandırır kurtulur kaçar yada klon ile açıklar o sırrı.Konuşuyordu klonları.O yüzden içleri rahat etmiyor 100 tane kairouseki zincir doluyorlar.:oleyo2:
Luffy ölse de Reis'in yolunu izlesek :at:

Oda eğer her gelen Kral'ı gösterecekse gelecek sene anca arc biter :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık