Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Prensesler bölümü kusuyorum öğhkk
Oha dof var şapka var ne oluyor lan
:D Sayfa sayfa bakıp mı yazıyorsun arkadaş, dönüşteki tepkin güldürdü :D
Aydan gelen Hasırşapka klanının Dünya'yı ele geçirmek için uygulamakta olduğu bin yıllık planın son iki ayağından biri olan Roger'ın bu işi Luffy'e bırakmış olması sonucunda takip ettiğimiz bu hikâyenin yavaş yavaş sonuna gelmekte olduğumuzun bir göstergesi değil de nedir bu?!!?! Oh bir güzel Twei'ledim. :oleyo2:
Şrfsz Oda Kill la killden çalmış resmen.

O değilde bu şapkaların da kitabeler gibi Wano'da üretilmiş olma ihtimali nedir xD Başka yazan var mı diye baktım da bi @Reiper in yazdığını gördüm, burdan selam. Ace Wano'da yapmayı öğretiyorlar demişti. Spoilerı okumadım sanki bölüm çıkınca okursam daha zevkli olacak gibi geldi. Şapka ile ilgili ayrıntıları bilmiyorum açıklama varsa. Neyse Wano'da şapka öğretiyorsalar eski ustalıkları taş oymaları da göreceğiz demektir, bakalım ne gibi eski efsanelerin heykellerini göreceğiz. Ryuuma'nın heykelini gizli saklı bi yerde göstersinler, kesin Zoro yanlışlıkla bulur zaten. O buluca da kılıcı heykelle etkileşime geçer ve geçmişten görüntüler görür xD Burasıda Harry'nin Tom Riddle'ın kitabında gezinmesinden araklama olur hem negzel. Tabii ki sadece taş oyma değil başka alanlarda da sanatçı kişilikler göreceğiz gibi. Kinemon'un çizim yeteneği, sihri de sanat sayarsak meyvesiyle onu da yapıyor. Kanjuro'nun gerçeküstücü yaklaşımı, Raizou'nun ninja sanatlarındaki üstün yetenekleri gibi örnekleri ve genel olarak Samuray Ülkesi olmasından mütevellit kılıç sanatları üzerinden Japonların onur(?) savaşını işler herhalde.

Bu arada tweilemek nedir :/

O büyük şapkayı Luffy ele geçirir sonrada Sunny'nin kafasına geçirir.
+1 tutar bu.

Ben söyleyeyim.Şapkayı takan iman power ile doluyor kerameti orada. :)

Shanks takıyor merdiveni hızlı çıkıp genç yaşında yonkou oluyor.Roger korsan kral oluyor.Ve Luffy de iman gücü yardımıyla korsan kral olacak.

Shanks al şu şapkayı yoksa kk olacağım bu gidişle istemiyorum demiş bence.:oleyo:
Desene Doflamingo'da büyük şapkayı takmak istiyordu. Planı buydu.:D

Arkadaş spoilere bakıyorum bir de yorumlara bakıyorum.:D Şapka antik silah çıkmış gibi yorumlar görüyorum. Onun öncesinde ortada 2 tane Hasır şapka var. Ortada başka hiçbir bilgi yok. Yorumlar her şey açıklanmış gibi.

Bu arada bir tahmin atayım. Luffy'nin Hasıp Şapkası o Hasır Şapka'dan bir parçayla yapılmış olabilir. Şapkayı tamamlayıp tek parça yapılması için Luffy'nin şapkası önem taşıyor olabilir. Şapka tamamlanınca bir şey olacak olabilir. Ama o zaman Raftelin ne önemi var felan soruları çıkıyor. Bakalım neler olacak. Yeni bir gizem.
Tamamlanınca tek parça olur artık. One Piece.

Roger sırrı çözse de tamamlayamamıştır. :D

Ben söyleyeyim.Şapkayı takan iman power ile doluyor kerameti orada. :)

Shanks takıyor merdiveni hızlı çıkıp genç yaşında yonkou oluyor.Roger korsan kral oluyor.Ve Luffy de iman gücü yardımıyla korsan kral olacak.

Shanks al şu şapkayı yoksa kk olacağım bu gidişle istemiyorum demiş bence.:oleyo:
Roger Shanks'a şapkayı verdikten sonra Kk oluyor ama.:D

Bana kalırsa o şapka bir şeyin simgesi bir şey ifade ediyor.Çooook eski zamanlardan kalan çok değerli bir şapka. Ayrıca bizimkinin şapkasındanda boyutu çok daha büyük görünüyor.(çizimdende olabilir tabi)

Kimin teorisiydi şu Red Line'ın yapay olma, sonradan üretilme bir kara olduğu, bi nevi şu Kripton teknolojisine benzer birşey. Savaşta kazanınca yendikleri krallığın üzerine Mariejois i kurduysalar ve sonra da Red Line'ı yükselttiyseler zindalarda saklanan şeyler antik krallığa ait hazineler olabilir. Kullanılmasına gerek kalmadığı veya kullanılması tehlikeli olduğu için saklanan savaş ganimetleri. Kutsal hazine diye geçmeleri bu yüzden olabilir, kutsal savaşta kazanılan ganimetler sonuçta. Kutsal savaş olması da adaletin kazanmadı yüzünden xD

Vay şerefsiz. Doğru dedin.

Saçmalarken düşündürmek. :(
Düşündürüyorsak sıkıntı yok saçmalamak koymaz xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık