Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şapkanın yanında duran tacı olan bir kadın gibi geldi bana kutsal mallardan biridir. Şapkayı takıp yüzünü kapatarak bir kutsalı yada bir davetli kralı öldürerek suçu Luffye atsa çok güzel olur. Oturduğu yerden ödülü 2 milyar bery olur :))

Sharles deniz kızı peşinde koşarken bu seferde Sabodan yiyecek yumruğu rez alın

Luffynin vurduğu az gelmiş herhalde:of:
Tipini cinsini ırkını gelmişini geçmişini sevsinler:mincika:
Shirahoshiye bakıp ağzının suyunu akıtıyor birde varlığı tümden zarar mahluk:hıh:

YANLISSAM DUZELTIN AMA BILDIGIM KADARI ILE ROGER IN GUCUNU BILMIYORDUK.

ACABA KENDINI OLURKEN SAPKAYA BAGLAMIS OLABILIRMI ROGERIN RUHU VEYA AKLI ŞAPKADA (YASAYAN DUSUNEN BIR SAPKA) OLABILIRMI?
DONDURMALARIDA YASAYAN BIR VARLIK OLMASINDAN OLABILIRMI TEPKIME YAPMASIN DIYE :(

ROGERIN OLURKEN GULMESI BELKIDE HAYATINI SAPKADA DEVAM ETTIRECEK OLMASINDANDIR?

COK UCUK AMA AKLA MANTIGA YATABILIR ONE PIECE EVRENINDE HERSEY OLABILIR :)

Tian kim la ? Bir sor bakalım okudun mu diye.

Bence D'ler uzaydan geliyor bakıyorlar dünyada Antik Krallık var, zaten canları sıkkın yıkalım şunu diye karar alıyorlar, balları sayesinde gökten daş yağıyor falan Antik Krallığın üzerine ve o şekilde kazanıyorlar. Antik Krallığı yıkan adamın şapkasını da kutsal hazine diye saklamışlar :oleyo2:
Bi şeyi de oku la :(

D.lerden nefret etmezlerdi ama öyle olsa. Adamlar bildiğin kırmızı görmüş boğaya dönüyor D. lafını duyunca.

bu adam neden hala yaşıyor ne yüzle geliyor anlamış değilim burada da bir şekil yaparsa sabo reis cız bız yapar :D ... bizimki ve dof hala gündemi meşgül ediyor dofu kesinlikle kaçıracaklar ben kaido reisden bekliyorum orayı yıkacak ... prenseslerin bizimki hakkında konuşması çok güzel bunlar geleceğin yöneticileri olacağı için bizimkiler çok şanşlı ... son olarak bölümde 2 olaydan başkası yok yani çok şey beklemeyin ... yeni amiral artık net gözüksün oda yeter artık yapma bize bunu..

Aralarından bir grup kurulan düzene karşı çıkmıştır ne olacak ondan bir şey çıkmaz. Kutsalları kuran muhtemelen D çıkacak aha buraya yazıyorum :a:
Yazdın bile.
D.lerde de gerçi Monkey, Gol, Portgas, Jaguar falan diye farklı şeyler de var. Sadece bir veya birkaç koluna düşman olabilirler belki. Zira Saul ve Garp baya rütbeli denizciler olabilmişler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık