Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Laf yememek için kendinden üçüncü şahıs olarak bahsetmek... Paranoyanın da bu kadarı .:cool: Ya seriye çok daha iyi bağlanacak ya da ''o kadar bulmaca var ama ben daha bir tanesiyle alakalı fikir bile yürütemedim'' diyerek isyan edecek :)
Bu da bağlar sen merak etme. (Bir de görmezden gelmek...)
Etkileşim çok sönük kalmış müttefikler arası, süründürdün be mangaka bizi. Hikaye çok acayip yerlere sürükleniyor. Dof'u harcarlar mı acep? Bir de Charloss gelmiş yine tipine sövdüğüm.

Vay.

Vay vay.
Vay. Vay. Vay.

Bana göre o hasır şapka karanlık çağdan kalma cok güçlü bir D. savaşcısından kalma ve adamın slüeti cok yaşlı duruyor ve kafasındakide taç gibi yani kutsalların başı falan olabilir ve Luffy nin posterini alıp öbürü dragon karasakal belkide o adam eskilerden beri uzun yaşıyorsa Law ın D. olduğunu bilebilir ve o 2 posterle şapkaya bakıp o gün artık geldi diyortur.Karasakal dememin sebepi sonuçta onun adındada D. var.

İşte D.lerden biri delirip diğer tüm D.leri katletmiştir, bu malları yerleştirmiştir sonra Marijoaya. Kalan D.lerden 3-5 tanesi kaçmıştır falan. Tian misali dedik ya la! :(

Tabii ki. :(
Tian kim la ? Bir sor bakalım okudun mu diye.

Bence D'ler uzaydan geliyor bakıyorlar dünyada Antik Krallık var, zaten canları sıkkın yıkalım şunu diye karar alıyorlar, balları sayesinde gökten daş yağıyor falan Antik Krallığın üzerine ve o şekilde kazanıyorlar. Antik Krallığı yıkan adamın şapkasını da kutsal hazine diye saklamışlar :oleyo2:

Son düşman hasır şapkadır. Kimliğini gizleyip şimdilik Luffy'nin kafasında yaşamaktadır. Vakti geldiğinde şapka formundan çıkıp Luffy'le kapışacaktır. Son :D
Vakti zamanında şöyle bir şey yazmıştım saçma spoiler konusuna :D

Kimlik kısmını çıkartın alın size çılgın şapka teorisi. Bu bölümdeki şapka son düşman olacak :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık