Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu şapka olayından sonra benimde aklıma geldi bu.Hatta İndra-Ashura vari bu d. topluluğu ikiye bölündü ve antik krallığı yenenler kendilerine kutsal ejderler diyerek devam etti diye falan düşündüm ama 20 krallık işi biraz bozuyor gibi.
Bence işi o kadar da bozmaz başa geçen adam, hadi siz de gelin topumla oynamanıza izin veriyorum demiş olabilir. Şapka bu düzenin kutsalıysa aşağı yukarı konunu bir D ile ilgile olacağını söyleyebiliriz.

Yazdın bile.
D.lerde de gerçi Monkey, Gol, Portgas, Jaguar falan diye farklı şeyler de var. Sadece bir veya birkaç koluna düşman olabilirler belki. Zira Saul ve Garp baya rütbeli denizciler olabilmişler.
Kimsenin D'lere o kadar büyük düşmanlığı yok, bizim sınıflama merakından oluyor o. Gördüğümüz üç beş D'den bir kaçı denizci :bilmem:

Sıkıcı değil de, mimik bile oynamadi yüzümde.
Önceden yazmıştım. Bu bölümde çizimler daha önde olacak gibi bence. Daha detaylı görürüz mekanı. Geçiş, tanıtım vs olunca oluyor böyle.
Kimsenin D'lere o kadar büyük düşmanlığı yok, bizim sınıflama merakından oluyor o. Gördüğümüz üç beş D'den bir kaçı denizci :bilmem:
Dof nefret ediyor la resmen.
Roger da hep saklamış.

Herkes takmış şapkaya bir bölüm çıksın da ve asıl konu Shirahoshiye kutsalların gözüne girdi şimdi prensesi ister bunlar ortalık karışır :D

Önceden yazmıştım. Bu bölümde çizimler daha önde olacak gibi bence. Daha detaylı görürüz mekanı. Geçiş, tanıtım vs olunca oluyor böyle.

Dof nefret ediyor la resmen.
Roger da hep saklamış.
Kendilerine uymayanları, çok uç olan adamı saklamışlar uyanlarla ilgili bir sıkıntı yok. Eğer öyle bir saklama durumu olsaydı Garp'ın olayını da saklamaları gerekirdi :bilmem:

O değil ama Dof'u hala bağlı tutuyorlar galiba, nasıl korkuyorlarsa artık :hhh:

Not: Shiro'ya dokunurlarsa o adayı yıkarlar :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık