Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo'nun bildiği sırrın şapka olduğunu düşünmüyorum tongaya düşürmeye çalışmış gibi Oda. Yani şapka ve Dof'un söylediklerini bağdaştırmayın bence ne olur ne olmaz. :)

Şimdi okudum da acayip sıkıcı bir bölümdü.Hani bi isyan falan çıksa ya da Aka'yı dinden imandan çıkarsalar da şu Rebecca,Vivi ve özellikle Shirahoshi'nin içinden geçse de kurtulsak ne güzel olur.

Şapka olayı ilgimi çekti demiştim ama şu an hoşuma gitmediğini fark ettim.Bu şapka olayı Roger-Shanks-Luffy üçlüsüne has bir şey olsa daha güzel olurdu.Şimdi gerçekten Roger bu şapkayı özellikle seçmişse ve aslında çok önemli sembolik bir şeyse hoşuma gitmeyecek.Onun dışında konuşmaya değecek pek bir şey yoktu.

Bölümün başları (prensesler vs.) ağır arc sonrası rahatlama gibi geldi. Fakat Shirahoshi'nin başına bir şey gelmez umarım.

Bölüme bakılırsa Kureha'nın kendine yeni Chopper bulduğunu görüyorum :D

Magellan Doffy'i koruyor gibi fakat suikastçiler kimlerden? WG den ise neden böyle dolaylı yoldan iş görüyorlar. Devrimcilerden olduğunu sanmıyorum. Acaba WG sessizce işi bitirmeye mi çalışıyor. :confused:

Son olarak sondaki siluet bir kadın gibi duruyor. Gerek zayıf oluşu gerek giydiği kolları hafif balon kıyafet olsun elleri falan hepsi bir kadını andırıyor. Son resimde büyük şapkaya bakıyor. Elindeki Luffy'nin resmi ile karşılaştırma yapıyor gibi.

Merdivenlerdeki haline bakılırsa acelesi var. Fakat önemli bir kasaya girse de etrafta 1 tane bile insan yok. İçeri giriyor. Etraf karanlık. Fakat kapının etrafinda teknolojik eşyalar var gibi? Ilerleyerek tek ışığın (belki Oda vurgulamak için tek ışık olayını yaptı) olduğu bir kısma yaklaşıyor.

Donmuş büyük ve büyük ihtimal ile uzun zamandır orada olan bir Hasır Şapka var. Uzun süredir duruyor olmalı ki Şapkadaki buzlar yerdekiler ile birleşmiş. Sonra siluet sol elindeki posterleri kaldırarak şapkaya bakıyor. Kafasında taç var belki de oraya toplantı için gelmiş numarası yapan bir şahsiyet de olabilir. Belki de o da Kutsal Ejder dir bunu bilmiyoruz.

Amacı da belli değil fakat bir şeyden emin olmaya mı çalışıyor. Kapı olayında o yeri Vegapunk'un bildiğini düşünüyorum. Fakat kadın (büyük ihtimal) içeri rahatça giriyor. Vegapunk'un icatlari o kadar kolay mı çözülüyor yoksa kadın özellikle Vegapunk'tan girmenin yolunu mu öğrendi? WG'nin düşmanı olsa Vegapunk ile rahatça konuşabileceğini sanmıyorum. WG ile olsa da neden o kadar telaşlı merdiven çıkıyordu?

Karakterler tanıtılmadan bir şey diyemeyecek gibiyiz. Bir çok soru ortaya çıkaran bir bölüm oldu :bilmem:

Çok yazmışım sjdkjsjs kusura bakmayın hepsi benim merakım :fool:her şey tam tersi olarak farklı da olabilir tab2 :fool:

Not: Telden yazdım hatalarım olabilir :-D
Öncelikle foruma hoşgeldin. Avatarını görünce sonda gözüken kişinin kadın olabileceği ihtimalini de ciddi ciddi düşünmeye başladım.

Doflamingo'ya suikast mevzusuna gelince, Moria'nın ortadan kaldırılması meselesinde direk hükümet tarafından Doflamingo'ya görev verilmişti diye hatırlıyorum. Bu tarz tetikçilik mevzularında denizciler yerine direk kendirleriyle bağlantıları olan adamlarla işlerini hallediyor olabilirler. Doflamingo'yu susturmak için Cipher Pol görevlendirilmiş olabilir.

Durun bir klasik cümleyle yorum atayım.

Önceki sayfalarda değinildi mi bilmiyorum ama Kureha'nın tişörtünde 100 Beli var. Yanındaki Lapahn'ın şapkasıyla birlikte Chopper'ın gönüllerde yaşadığı belli oluyor. :))
Geç kaldın efendi! Sabah diğer spoiler konusunda söylemiştim 100 Beli'yi :artiz::oleyo2:

@amaneden dressrosa arc bıttıgınde dedım bu rebecca luffy aşık diye oda seri sonunda bu ikisini birleştirir :D D: d: Shirahoshi - vivi - rebecca - boa hancook gelin adaylarımız :D :D :D
Hancock bir yana aralarında en güzeli yine Rebecca.

:) Güzel hayaller yav
Hayal değil yakında bir benzeri sahne çizilir.Yada Magellan kanlar içinde anahtarı verir ölmene izin veremem diye.Kral kelepçeden kurtulunca yollanan tipi harcar geçer. :)

Hancock bir yana aralarında en güzeli yine Rebecca.

Hayal değil yakında bir benzeri sahne çizilir.Yada Magellan kanlar içinde anahtarı verir ölmene izin veremem diye.Kral kelepçeden kurtulunca yollanan tipi harcar geçer. :)
Magellan'ı biraz küçümsüyorsun sanki. Magellan istemediği sürece gelip öldüremezler onu orada. Devletin adamı pek umurunda olacağını düşünmüyorum doflamingo'nun. Cp-0 gücü yüksek göstermek için sizin dofa tek attırabilirler. :D

Öncelikle foruma hoşgeldin. Avatarını görünce sonda gözüken kişinin kadın olabileceği ihtimalini de ciddi ciddi düşünmeye başladım.

Doflamingo'ya suikast mevzusuna gelince, Moria'nın ortadan kaldırılması meselesinde direk hükümet tarafından Doflamingo'ya görev verilmişti diye hatırlıyorum. Bu tarz tetikçilik mevzularında denizciler yerine direk kendirleriyle bağlantıları olan adamlarla işlerini hallediyor olabilirler. Doflamingo'yu susturmak için Cipher Pol görevlendirilmiş olabilir.
Çok sağol Hoşbuldum :D

Bende öyle düşünmüştüm fakat toplantıda CP0 Kutsalları korur gibime gelmişti . CP9 zaten dağılmış olmalı yanlış hatırlamıyorsam Shichi ler de olamaz Moria olayındaki gibi çünkü hala korsanlar Hancock bile kritik dönem olduğu için alınmıştı ID a. Tabiki CP nin diğer bölümlerinden olabilir diye düşünüyorum veya yeni karakterler:confused:

Aynen bende kadın diye düşünüyorum

Neden öyle bişi yapsın magrllan?
Korumak isterken ağır yaralanacak.Kılını kıpırdatacak hali yokken onuru ağır basacak benim korumamda bu adam yine tekrar başarısızlığa uğrayamam diyip ölmemesini isteyecek.Önceden çok onurluydu Magellan başarısız oldum diye intihar ediyordu hatta.Olur mu belki hiç belli olmaz bu işler.

Magellan'ı biraz küçümsüyorsun sanki. Magellan istemediği sürece gelip öldüremezler onu orada. Devletin adamı pek umurunda olacağını düşünmüyorum doflamingo'nun. Cp-0 gücü yüksek göstermek için sizin dofa tek attırabilirler. :D
Magellan güçlü de birkaç kişi gelirse yapacak birşeyi olmaz o kadar da güçlü değil.6.kat mahkumları sayı üstünlüğüyle dövmüşler zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık