Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Magellan himayesi altındaki mahkumu öldürtmez. Ya yeniden yargılama gelmeli ya da önce onu aradan çıkartmaları lazım.

Tayfasız ve luffy siz kısa arc okuyalım dedik. Bölüm boyunca luffy hakkında konuşuldu. Hani konuşulsun da sanki biraz abarttı.

Hasır şapka kutsal sümüklülere karşı gelen ve bir zamanlar dünyaya hükmetmiş olan D krallığının sembolü çok büyük ihtimalle. Yok iradelerinin, güçlerinin kaynağı bu bunu giyenin sırtı yere gelmez falan gibi bir dalgası olmaz. Sondaki pokemon her kimse ya Luffy'nin posterine baktıktan sonra o şapkaya endişelendiği, korktuğu için gidiyor. Ya da özledik be reisler kıvamında D'lere sempati besliyor.

Oda, o köleye ya kurtarın ya öldürün dedirtti ya Dragon reis oraları yıkacak belli. Çok büyük ekşın var umarım yanılmam. Nami'nin kage bunshinlerinin de tanışması güzeldi. Bunların haftada 1 kere toplanıp sabah akşam bizimkileri övmesi lazım zaten. Paslaşarak övsünler biri övmeyi bitirmeden diğeri başlasın falan.

Bu arada şu muhabbetleri bizim tayfa görse kahrından ölür hakkını haram ederdi lan bunlara. Ölümü göze alarak rakiplerini indiren sadece Luffy var sanırsın diğerlerinin emekleri boşa. Az biraz da onları övün *******

Columbus'u, Orlumbus gibi beklerken küçük bir kız çıktı ya :/

Kutsalların o insanlara yaptığı büyük şerefsizlik gerçekten. Önceki sayfalarda arkadaşların dediği gibi ellerinde Vegapunk ve o kadar teknolojik aletleri olmasına rağmen insanları yürüyen kaldırım olarak kullanıyorlar. Kesin geçmişte insanlar tarafından başlarına bir iş geldi. Onun intikamını alıyorlar bence. Yoksa bu kadar insan düşmanı olmalarını gerektirecek bir durum göremiyorum. Pis mahlukatlar :artiz:

Bir çok kişinin hoşuna gitmese de ben bu bölümü sevdim. Bizimkilerin yardım ettiği hemen hemen her krallığı bir arada gördük. Birbirlerini tanımaları cidden çok iyi oldu. Luffy hakkında bir karar çıkarsa ortaklaşa karşı çıkarlar artık. Luffy'nin melekleri(VSR) :ehe::utan:

Carue'nun Leo'ya dik dik bakması çok komikti. Bu ördeği çok seviyorum ya :D Sai'nin Leo'ya kardeşim demesi çok hoşuma gitti. Sai ve Orlumbus'tan sonra Leo'lar da ülkelerinden ayrılıp denize açılacaklar büyük ihtimal.

Kinderella çok şanslı bir kadın gerçekten. Wapol gibi serinin top 5 yakışıklı karakterlerinden birini kocası yapmış. :oleyo2: Dalton'un Wapol'e ayarı tek kelimeyle muhteşemdi. Wapol yusuf yusuf oldu :D Kureha'nın tişörtünden ziyade yanındaki Lapahn korumalar cidden çok iyi olmuş. Chopper şapkası çok hoşuma gitti :D

Her ne kadar Dof'u zerre sevmesem de harcanacağını düşünmüyorum. Ya kurtarılacak yada bir şekilde kaçacak. Magellan'ı da görsek güzel olurdu.

Son olarak gizemli karakterin Vegapunk olduğunu düşünmüyorum. Luffy'nin annesi gibi yorumlar gelmiş ama onun da olduğunu düşünmüyorum. Yeni bir karakter bekliyorum. Umarım haftaya görürüz diyeceğim de zor görünüyor. Bakalım artık :bilmem:

O değil de Lola falan diyorduk, belki Loki gelir diyorduk, yalan oldu, görünen üzere en büyük olan kişiler Neptün ile Shirahoshi, dev falan yok ortada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık