Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim gibi düşünen başkaları da varmış. İnternette gezerken gördüm. Bu hasır şapka Antik Krallık krallarının taç yerine taktıkları bir şey. Mütevazı olması açısından eskiden bunu takarlarmış. Mary Geois'ta gördüğümüz şapka Antik Krallık düştüğü zaman başta olan kralın şapkası. Hasır şapkayı sadece D soyuna mensup ve kral hamuru olan kişiler takabilir. Roger'da bu potansiyel vardı, ama ömrü yetmedi. Shanks o özelliklere sahip değildi. O yüzden şapkayı verebileceği birini arıyordu. Luffy'ye de bu yüzden emanet etti.
Gayet mantıklı. Aklımdakine benzer bir şey. Ama ben 20 krallığın atalarından birine de olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca D.'lere aitse neden yok etmemişler bu başka soru. Şapkanın büyüklüğüne bakarsak kral dev miydi?

Gayet mantıklı. Aklımdakine benzer bir şey. Ama ben 20 krallığın atalarından birine de olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca D.'lere aitse neden yok etmemişler bu başka soru. Şapkanın büyüklüğüne bakarsak kral dev miydi?
Dev olmasına gerek yok. Büyük bir insan da olabilir.

şapkanın boyutu hakkında bir bilgi yok keşke olsa devasa bir büyüklüğü var bende şimdi detaylı baktım ... orada olan kadın bizimkini annesi çıkarsa büyük olay olabilir .. ve bu arc damga vurur.. bir çok kişi böyle düşünüyor.. son olarak deniz kızına bakan adi alçak adam bir şeyler çevirecek gibi asıl olay oradan çıkacak ... zaten çok aç gözlü

Şapkayla ilgili bir tezat var. D. Ile ilgiliyse kutsallarin hazinesi olamaz. Bu adamlar D. Ile ilgili her şeyi yok etmeye çalışıyorken D. Hatırasinı hazine olarak saklamazlar. Eğer kutsallarin hazinesiyse ve Luffynin posterini oraya kadar götürüyorlarsa bu Luffynin kutsal kandan geldiğini gösterir. Klasik baş karakterin evrendeki her şeyin birleşimi olmasını işliyor mangaka. O karakter de diğer arkadaşların da belirttiği üzere Luffynin annesi çıkacak bence de. :)

Şapkayla ilgili bir tezat var. D. Ile ilgiliyse kutsallarin hazinesi olamaz. Bu adamlar D. Ile ilgili her şeyi yok etmeye çalışıyorken D. Hatırasinı hazine olarak saklamazlar. Eğer kutsallarin hazinesiyse ve Luffynin posterini oraya kadar götürüyorlarsa bu Luffynin kutsal kandan geldiğini gösterir. Klasik baş karakterin evrendeki her şeyin birleşimi olmasını işliyor mangaka. O karakter de diğer arkadaşların da belirttiği üzere Luffynin annesi çıkacak bence de. :)
Bölüm muhteşemdi, değil mi?

Baba devrimci anne kutsal ejder bleach gibi.

Dof'u bu şekilde öldürtmez ya. Aslında Luffy'nin G4 süresi bittikten sonra Dof'a suikastçiler saldırıp öldürse çok daha epik olurdu.
Ben şöyle birşey olmasını beklerim.Ben çizerdim bunu çok etkileyici olurdu.

Suikastçiler saldırır uzaktan parmak tabancayla örneğin baya bir sıkarlar.

Doffy : Suikast konusunda gerçekten hayal kırıklığına uğradım fufufufu. ( Yüzüne sıçrayan kanı diliyle yalar.)
Doffy : Sadece bu kadarı beni öldürmek için yetmez.

Ajanlar : Canavar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık