Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim tahminim 800 yıl önce şakpayla suya bırakılan bebek hikayesi görebiliriz. çünkü hiçbir yetişkinin o adadan kaçtığını düşünmüyorum. Roger bile her şeyi dünyayı dolaşarak öğrendiğini söylüyor.
O iş yaş, çeşit çeşit D. var. Saul gibi bir dev falan var.

Olası gözüken şey, bazı D.'lerin bu savaştan kaçıp kurtuldukları. Ohara'dan kaçmaya çalışanlar misali.

@amaneden dressrosa arc bıttıgınde dedım bu rebecca luffy aşık diye oda seri sonunda bu ikisini birleştirir :D D: d: Shirahoshi - vivi - rebecca - boa hancook gelin adaylarımız :D :D :D

Yakında ya Dof'un Selasını Okutacağız Yada Kaçışını İzleyeceğiz. Hayırlısı şu Şapkada pek hayra alamet değil.

O iş yaş, çeşit çeşit D. var. Saul gibi bir dev falan var.

Olası gözüken şey, bazı D.'lerin bu savaştan kaçıp kurtuldukları. Ohara'dan kaçmaya çalışanlar misali.
tabiki de çeşit çeşit D. var farklı adalarda vs. benim bahsettiğim şapkayla suya bırakılan çocuk. direkt olarak katledilen kralın çocuğu ve çocuğa bırakılan miras olan şapka. sonuçta birden çok D. olsa da tek şapka gördük. Luffy'nin direkt bu soydan geldiğini nereden anlıyorsun dersen de Luffy'n babasına bakabiliriz. adam direkt olarak kutsal ejderlere düşman onları indirmek istiyor. ve planına Luffy'i de dahil ettiğini seneler önce öğrendik.

@amaneden dressrosa arc bıttıgınde dedım bu rebecca luffy aşık diye oda seri sonunda bu ikisini birleştirir :D D: d: Shirahoshi - vivi - rebecca - boa hancook gelin adaylarımız :D :D :D
Bence hiç biri luffy ile evlenemeyecek he eğer bir evlenme durumu görürsek bence tanınmayan yada yeni bir karakter olur. Abuk subuk birşey olur yani.... Fakat şu Schibukailer'in ortadan kaldırılması mevzusu Hancock'a tayfaya katılma yada Luffy'e yaklaşma şansı yaratacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık