Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri kendisinden tek tek bütün güç unsurları bakımından zayıf birinden dayak yedi mi? Yedi. Demek ki b hakisi k hakisi güçlü olsa da bazen olmuyor. Ki burada kendisi gibi uyanış açmış oldukça zeki ve yaratıcı her yönden saldırabilen bir Doflamingo ile Law gibi anlık ışınlama yapıp katakurinin k hakisini ekarte edecek yetenekte bir adam var. Dof önden Katakuriyi tutsa Law Katakurinin arkasında G4 Luffy ışinlasa enseye vura vura öldürür Luffy. G4 süresi bitince Law kaćırır Luffy sonra tekrar. Katakurinin geleceği görmesi yalnızca baktıģı yönü kapsıyor. Bu adam arkadan gelen yahut odaklanmadığı hiçbir hamleyi göremedi. Bir de bu adam salt dişi gözüktü diye bir sürü darbe yiyor. Dof ve Law araya alır malamat eder Katakuriyi konsantrsini toplayacak hali kalmaz. Ben 1 vs 3 te hiç ihtimal vermiyorum şahsen. İstek olursa konusunu falan da açabilirim yani. :D
Ben de buraya hikaye dizerim Mahir hocam. Adam g4 Luffy'i oradan oraya hallaç gibi savuruyor. Bir vursa Law felan ortada kalmaz. Zaten istediği yerden portal çıkarıp g4 vari yumruk vuruyor adam. Dof'a bir vurur ada turuna çıkarır o gelene kadar o sırada Law'ı ekarte eder aynı zaman da G4 Luffy'e karşı savaşır. Sonra g4 Luffy'e bir vurur onu savurur o sıra Doflamingo'da 3-4 tane delik görürüz o da aradan çıkar. Kendisini iyileştirmesine izin vermeden kalbini söker alır. En son da Luffy mecbur düşerdi. Tabi ne Dof ne Luffy ne Law'ın savaş içinde gelişmeyeceğini varsayarak yapılmış bir senaryodur bu.

Ryokugyu'nun dediğine göre Vegapunk ihtiyarın teki. Franky'nin gittiği adada doğmuş yani kış adası. O en sağdaki elemanda ihtiyar ve belli ki soğuk bir adadan geliyor. Dahada önemlisi o ada Vegapunk aracılığıyla WG'ye bağlı olabilir. Bu sebepten oranın kralı olarak karşımıza çıkabilir.
O olabilir işte : o) Oranın Kralı yani.

Bir de Caribou'nun yakalandığı kış adası vardı. O ülke de devrimcilerle ilişkili olabilir. Kaido'nun kontrolünde olan..
Belki duruma göre Devrimcilere destek verebilir Kralları.

Bu arada Vega'nın mekan neresi acaba?

Katakurinin geleceği görmesi yalnızca baktıģı yönü kapsıyor. Bu adam arkadan gelen yahut odaklanmadığı hiçbir hamleyi göremedi.
Bu yeni galiba. Adam geleceği görüyor ama sadece baktığı yönde hahahaahahaha.

Doflamingo konusunda mangaka daha ne yapsın yani.Sabo gibi bir dövüş çıkaracağını göstermek için.Kuzan ile Fuji ile karşı karşıya getirdi adamlar bulaşmadılar.Bir amiralin bu adamı tek başına yenmesi bile çok zorlu olacaktır.
Amirallerin G4 gücünde saldırıları olduğunu varsayarsak, ciddileştikleri anda Dof'un inmesi 3 dakika. Dof nereee Amiral nere?

Ben de buraya hikaye dizerim Mahir hocam. Adam g4 Luffy'i oradan oraya hallaç gibi savuruyor. Bir vursa Law felan ortada kalmaz. Zaten istediği yerden portal çıkarıp g4 vari yumruk vuruyor adam. Dof'a bir vurur ada turuna çıkarır o gelene kadar o8 sırada Law'ı ekarte eder aynı zaman da G4 Luffy'e karşı savaşır. Sonra g4 Luffy'e bir vurur onu savurur o sıra Doflamingo'da 3-4 tane delik görürüz o da aradan çıkar. Kendisini iyileştirmesine izin vermeden kalbini söker alır. En son da Luffy mecbur düşerdi. Tabi ne Dof ne Luffy ne Law'ın savaş içinde gelişmeyeceğini varsayarak yapılmış bir senaryodur bu.
Hocam dediklerin olabilir tabi ama seri One punchman değil ayrı ayrı üç karakterde katakuriye rakip olabilecek seviyede.

Dragonun 15 yıl gezinip güçlü adam toplayamaması bence hikayeye çok ters bir durum. Dünyada her güçlü adam korsan olmuyor. Isshoyla Ryo misal denizcilikle işi yokken yasayla amiral olmuşlar. Aşağı yukarı her adada free takılan yahut krallığa baglı güçlü karakterler oluyor. Dalton, Kyros, Ryugu prensleri ve sair. Misal Kuma bizimkileri bilerek gelişecekleri yerlere yolluyor. Elindeki incilde belki de bütün adalar vardır. Usoppun hocası herkül gibi hayvanatları toplaması lazimdı Dragonun. Toplananların bir kısmı fikre gelir elbet lakin diğer bir kısma da üne gelecektir. Demalo black gibi Buggy gibi örnekleri varken Dragonun 15 yılda 6 kişi toplamasını ben yetersiz buldum sahsen. Bakıp göreceğiz artık bir amirale karşı umarım beni yanıltacak kadar iyi işler yaparlar. :)
Kuma adalara gönderdi ya tayfayı.Ya baştan anlaşmalıysa hepsiyle.Hepsi devrimci olsa al sana hayvan gibi destek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık