Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen Ivankov ve Inazuma'da görünmüyordu Koala'ların orada. Gelmiş olabilirler. :good:

Ben de ufak çaplı kapışmalar olacağını düşünüyorum. Ölen falan olmaz ama yaralananlar olabilir. Savaş ilanını yapıp gitseler de olur. Katılıyorum.

Lindbergh şu yeni silahları bir şekilde bulup kopyalar yada öğrenirse efsane olur. Ayrıca mink olduğundan ay aslanı formunu da görebiliriz ileride. :good:
Belki ilerde Vega kendisi verir ona :D:D

Sağ yukarıdan ikinci eleman Hamburgere çok benziyor.
Aynen O.

Bak işte onu bilmiyoruz. Vegapunk soğuk bir adada yaşıyordu. Franky'nin gittiği yerde. Oradan yola çıkarak söyledin sanırım. Ama o değildir bence. Krallardan biri olabilir.

Ryokugyu'nun dediğine göre Vegapunk ihtiyarın teki. Franky'nin gittiği adada doğmuş yani kış adası. O en sağdaki elemanda ihtiyar ve belli ki soğuk bir adadan geliyor. Dahada önemlisi o ada Vegapunk aracılığıyla WG'ye bağlı olabilir. Bu sebepten oranın kralı olarak karşımıza çıkabilir.

Ryokugyu'nun dediğine göre Vegapunk ihtiyarın teki. Franky'nin gittiği adada doğmuş yani kış adası. O en sağdaki elemanda ihtiyar ve belli ki soğuk bir adadan geliyor. Dahada önemlisi o ada Vegapunk aracılığıyla WG'ye bağlı olabilir. Bu sebepten oranın kralı olarak karşımıza çıkabilir.
Hım olabilir bak. Mantıklı geldi. :good:

Bu arada Jean Ango'nun memleket Shishano Krallığı olabilir. Tacos'la şapkalar benziyor ve aynı Meksika temalı bir karakter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık