Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında bir amiral. Diğeri hesapta yoktu zaten. Jaimini kim gidiyor diye çevirmiş ama mangastream kim gitti diye çevirmiş, yani normalde sadece Ryokugyuu olacaktı orada. Garp bile geride kaldı.
Hmmm doğru belki denizcilerden tek amiral yeterli görüp üstüne cp adamlarından ekleyebilirler.

Lindbergh ne alemde acaba. İnşallah o da gelmiştir toplantıya. Vegapunk'ın yeni silahlarına erişebilir bir şekilde. Sabote etme gibi bir durum bekliyorum ondan.

Geçenlerde şöyle bir gif buldum. Paylaşacaktım ama fırsat bulamamamıştım. Attığın resim isabet oldu :)

Bunta Sugawara(Sakazuki) ve Kunie Tanaka(Borsalino)'nın birlikte oynadığı filmlerden sahneler :)

Süper benzetmiş çizerken. Daha önce görmemiştim, hareketler de aynı. :hhh:

bonzai ağacı diye geçiyor onlar. Farklı farklı türleri var. Akainu başrol olsa hikayesini yazarken biraz bakmıştım. Hobi olarak uğraşanlar için sabırlı olmayı temsil ettiğine dair bir şey okumuştum ama yanlış hatırlıyor ya da karıştırıyorda olabilirim.

Yeni amiral için esinlenildiği oyuncular arkadaş diye Fujiyle devrimcilere katılacak muhabbeti çıkmış bu arada yabancı forumlarda :D
Detayına bakmamıştım. Sabır ile alakalıymış. Belki yıllardan beri bir amaç için bekliyordur sabırla. :good:

Sabo Morley Lindbergh Karasu bu dörtlü iki amirali Dragon konuşmasını yapana kadar tutar herhalde. Yok direk tek yiyeceklerse ortalama koramiral seviyesi anca ederler. Bu da aşırı beklenti dışı olur.

Luffy'nin her şeyi level aldı. G4 süresi olsun hakisi olsun.:D K.hakisi zaten evrim geçirdi. K.hakisi az biraz arttı dedin galiba sen.:D Adayı yıkma ihtimali yok gibi çok kişi var. Meyvesi de pek müsait değil gibi. Ama o k.haki ve b.hakiyle üçünü yenme şansı var gibi duruyor.
Katakuri kendisinden tek tek bütün güç unsurları bakımından zayıf birinden dayak yedi mi? Yedi. Demek ki b hakisi k hakisi güçlü olsa da bazen olmuyor. Ki burada kendisi gibi uyanış açmış oldukça zeki ve yaratıcı her yönden saldırabilen bir Doflamingo ile Law gibi anlık ışınlama yapıp katakurinin k hakisini ekarte edecek yetenekte bir adam var. Dof önden Katakuriyi tutsa Law Katakurinin arkasında G4 Luffy ışinlasa enseye vura vura öldürür Luffy. G4 süresi bitince Law kaćırır Luffy sonra tekrar. Katakurinin geleceği görmesi yalnızca baktıģı yönü kapsıyor. Bu adam arkadan gelen yahut odaklanmadığı hiçbir hamleyi göremedi. Bir de bu adam salt dişi gözüktü diye bir sürü darbe yiyor. Dof ve Law araya alır malamat eder Katakuriyi konsantrsini toplayacak hali kalmaz. Ben 1 vs 3 te hiç ihtimal vermiyorum şahsen. İstek olursa konusunu falan da açabilirim yani. :D

Sabo Morley Lindbergh Karasu bu dörtlü iki amirali Dragon konuşmasını yapana kadar tutar herhalde. Yok direk tek yiyeceklerse ortalama koramiral seviyesi anca ederler. Bu da aşırı beklenti dışı olur.
Oda'ya güvenicez artık, Dragon'un çok güçlü adamlar bulamaması hikayeye ters düşmezdi sonuçta güçlü insanlar korsan olup kendi keyiflerine bakıyorlar genelde. Ama eğer yılların devrimcisi Dragon bu adamları Mariejoh'a çıkarıyorsa kimseden tek yememeleri lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık