Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon bu kadarla plan yapıyorsa bir başkasına ihtiyaç duymuyor demektir. Ha biri katılırsa hayır demez elbette ama o katılacak kişinin kilit bir rol alması halinde akla şu soru gelir: "E bu adam olmasa ne olacaktı?" Biri katılacaksa da bağı bir şekilde geçmişe bağlanmazsa havada kalır.
Aokiji belki de şimdiden devrimcilerle bir bağ kurmuştur ? Teach'in saldıracağını Aok haber verdi diyenler var.Gerçi Aok'un bu kadar erken devrimcilere katılmasını beklemiyorum da bi ihtimal olabilir işte.''E bu adam olmasa ne olucaktı?'' kısmına pek takılmıyorum ben.Yaptım olduları 1-2 değil ki Oda'nın.Hani böyle bir şey olursa gerçekten Oda hiç açıklama zahmetine girmeden geçiştirebilir şaşırmam.

Aokiji belki de şimdiden devrimcilerle bir bağ kurmuştur ? Teach'in saldıracağını Aok haber verdi diyenler var.Gerçi Aok'un bu kadar erken devrimcilere katılmasını beklemiyorum da bi ihtimal olabilir işte.''E bu adam olmasa ne olucaktı?'' kısmına pek takılmıyorum ben.Yaptım olduları 1-2 değil ki Oda'nın.Hani böyle bir şey olursa gerçekten Oda hiç açıklama zahmetine girmeden geçiştirebilir şaşırmam.
Ben eleştiririm valla. :bilmem:

Bolumde devrim ordusundan birilerinin gozukmesi guzeldi. Devrim ordusunun gucunu hep dusunmustum ama bir iki adam disinda cok guclu cikacaklarini tahmin etmiyorum. Bir adam cok gucluyse neden devrimci olsunki. Genellikle ezilen topluluklardan devrimciler cikar. Bireysel gucten ziyade halklari ikna etmeleri daha mantikli devrimciler icin.
Bircok uzun soluklu animelerin hep bir sorunu cikti. Mesela Narutoyu Edo Tensei bitirdi. One piece yide bu Okamalar bitirecek herale :D
Git korsanlara Katakuri, Marko, Zoro gibi karakterleri koy devrimcilerede sacma sapan Okamalari koy. Ayiptir yani. Tamam bir tane koy her tur insan olsun diye ama yani ussunu oraya tasimak komutanlarin Okama olmasi cok itici yapiyor derim ordusunu benim icin.
Bu bana günümüz devrimcilerinin bir çoğunun lgbtili olduğunu hatırlattı. :(

Gördüğüm kadarıyla herkes devrimcileri biraz yanlış anlamış gibi geldi bana. Günlük hayatta bizim devrimcilerin karşılığı direnişçilerdir ve bu direnişçilerin çok güçlü olması amaç değildir. Esas amaç haklarını savunmaya çalıştıkları devletlerin işleyen tekerlerine çomak sokmak ve varlığını göstermektir. Örnek verirsek İRA yıllarca büyük Britanya krallığında bağımsızlıklarını istedikleri ülkelerinin haklarını savunmak için dünyanın her yerinde özellikle İngiltere'ye karşı terör eylemlerinde bulundu. Ama bunları yapmaları İRA yı güçlü bir kuruluş yapmıyor. Aynı şey burada da geçerli Yani arkadaşlar devrimciler sadece denizcilerin tekerleğine çomak sokarak yavaş yavaş onları zayıflatmaya çalışıyor. Yoksa direk bir savaşa asla ama asla giremezler. Kutsal ejderlere karşıda öyle olacak toplantıda saldırıp belki bir kutsal ejderi öldürdükten sonra geri çekilecekler hemen güçleri asla yetmez ezilirler çünkü.
Nedense ben One piece de devrimcileri Küba devrimine benzetmeye başladım. Devrimin başında ise iki adam vardı bunlar che ve castro. Gerilla taktikleri ile savaşarak zayıflatmış sonra bağımsız devletlerini kurmuşlardır. Bilindiği gibi bu savaş sırasında che yakalanıp idam edilmiştir. One piece evreninde de bu ikiliye karşılık gelen karakterler sabo ve dragondur. Ben nedense sabonun yakalanıp idam edileceğini düşünüyorum. Sabo yani che'ye benzetiyorum. Bilindiği gibi che de Arjantin'de doktorlar yaparken Küba'ya geçip devrime yardım etmiştir. bu konuda Sabo ya daha çok benziyor che. Saboda varlıklı bir ailedeyken devrimcilere katılmıştır. Oda nın Yen'i dünyaya geçtiğinden beri grandline tekrar ettiği düşünülürse alabasta-dressrose veya tottoland - enies lobby bu konuda da böyle yapacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
sen eleştir emmi dragonuma karışma :p
Goygoy bir yana benim bir garezim yok. :sapkali:Sadece Roger'ın eski dostu olup, aynı kadına aşık olmuş olmalarından ve her ikisinin de kadınla ilişkisi olsa da Dragon'un kadınla evlenmiş olmasına rağmen Luffy'nin esas babasının Roger olmasından endişe duyuyorum o kadar. :oleyo: Bi adam oğlunu bu kadar mı geçiştirir? Loguetown'da olan bozuk saat muhabbetiydi galiba.

Goygoy bir yana benim bir garezim yok. :sapkali:Sadece Roger'ın eski dostu olup, aynı kadına aşık olmuş olmalarından ve her ikisinin de kadınla ilişkisi olsa da Dragon'un kadınla evlenmiş olmasına rağmen Luffy'nin esas babasının Roger olmasından endişe duyuyorum o kadar. :oleyo: Bi adam oğlunu bu kadar mı geçiştirir? Loguetown'da olan bozuk saat muhabbetiydi galiba.
Aynı kadına aşık olmaları nerde yazdı ? şimdi ace ile luffy gerçek kardeş oluyor :hoo: luffy roger benzemesınden bır ıbnelık vardı

Dediğin şey One piece Evren'inde bile imkansız!!!

Kuma'yı göndermesi var, Kuma'nın gemiyi koruması var İva var, belki doğrudan müdahil olması sadece bir yerde geçiyor ama eli daima Luffy'nin üzerindeydi. Muhtemelen ilerde tayfaya yardım etmiş bir çok karekterin Dragon'la ilişkisi olduğunu da göreceğiz.

Şimdiye kadar dolaylı ve doğrudan defalarca evladının hayatını kurtarmış adama haksızlık yapıyorsunuz :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık