Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuma'yı göndermesi var, Kuma'nın gemiyi koruması var İva var, belki doğrudan müdahil olması sadece bir yerde geçiyor ama eli daima Luffy'nin üzerindeydi. Muhtemelen ilerde tayfaya yardım etmiş bir çok karekterin Dragon'la ilişkisi olduğunu da göreceğiz.

Şimdiye kadar dolaylı ve doğrudan defalarca evladının hayatını kurtarmış adama haksızlık yapıyorsunuz :bilmem:
Ben söz olarak görmezden gelmesinden bahsediyorum. Kim konusunu açsa geçiştiriyor, sallamıyor.

Roger in ölümü ile luffy nin doğumu arasında 3 yıl var. Eğer luffy nin annesinin ölü sevici bir yanı yoksa rogerin mezarına girmek gibi :good: imkansız:hhh:
3 yıl tutmuştur ne var? Roger potansiyelli çocuk üretebilmek için rahimde uzun süre kalabilen spermler yolluyor. Piçuv piçuv. Aha inanmazsan Rouge'ye sor. :bilmem:

Ben söz olarak görmezden gelmesinden bahsediyorum. Kim konusunu açsa geçiştiriyor, sallamıyor.

3 yıl tutmuştur ne var? Roger potansiyelli çocuk üretebilmek için rahimde uzun süre kalabilen spermler yolluyor. Piçuv piçuv. Aha inanmazsan Rouge'ye sor. :bilmem:
Dragon, Garp'ın farklı versiyonu o yüzden Garp'ı konumu gereği Luffy'nin yaptıklarından rahatsız görmemiz gerekirken her seferinde keyif alıp, övündüğünü gördük. Dragon ise tam tersi, keyfinin yerine gelmesi, mutlu olması gerekirken, mütevazı taklıyor ve bu konu ile ilgili yorum yapmıyor. Bir kaç sahnede tek başınayken Luffy'i andığını hatırlıyorum.

Dragon, Garp'ın farklı versiyonu o yüzden Garp'ı konumu gereği Luffy'nin yaptıklarından rahatsız görmemiz gerekirken her seferinde keyif alıp, övündüğünü gördük. Dragon ise tam tersi, keyfinin yerine gelmesi, mutlu olması gerekirken, mütevazı taklıyor ve bu konu ile ilgili yorum yapmıyor. Bir kaç sahnede tek başınayken Luffy'i andığını hatırlıyorum.
Ivankov'layken uzaklara bakışı falan. Heyt be ne güzel devrimcimizdin sen Dragon abi.

Ivankov'layken uzaklara bakışı falan. Heyt be ne güzel devrimcimizdin sen Dragon abi.
Luffy'nin babası olduğu öğrenildiğinde demek liderimiz gerçekten de bir insanmış falan diyorlardı şimdi masada sünepe sünepe oturup milletin gelmesini bekliyor. :artiz:
Gerçek Dragon bu değil Yossi Dragon onun yerine geçti.

Luffy'nin babası olduğu öğrenildiğinde demek liderimiz gerçekten de bir insanmış falan diyorlardı şimdi masada sünepe sünepe oturup milletin gelmesini bekliyor. :artiz:
Gerçek Dragon bu değil Yossi Dragon onun yerine geçti.
Çok mantıklı. Parantez içinden yola çıkarak bir tanımlama yapayım. Useless Man

ben devrimcilerin kazanacağını düşünmüyorum büyük kayıp verecekler belki de dragon yakalanacak ... oda bu ne yapar eder adamı hasta eder... lakin benim hala anlamadığım şey vegapunk acaba devrimcileri safına mı geçti eğer öyle bir şey olursa büyük bir güç olur ... bizimkiler wanodan zaferle ayrılınca yeni bir çağ başlayacak ve final arc gelecektir..

Şu seride Yonkoların gücünü hafife alanlar hala herkesin onlara yakın güçte olacağını zannediyor. Bu seri korsan serisi devrimcilerin bir yonko kadar güçlü olmadığı gerçeğini kabullenmek gerekir organizasyon olarak. Sabo sağ koldur. Kuma Ivankov ve komutanlar ağır toplar işte. Ekstra 1,2 adam çıkar anca onlarda maximum kuma seviyesinde olur.
Birde zoro hasır şapkaları 2. Adamı dense Luffy 0. Adam,1. Adam sanji mi diyeceksiniz? 0.adam ne la, hiç mantıklı değil düşünceniz.
Bu arada devrim için hayvani bir kadroya ihtiyaç yok ki zaten güçsüzde değiller.

Halkı illaki harekete geçirecekler de savaş meydanına inileceği de garanti bence.İllaki devrimcileri savaş meydanında görücez.Opta da savaşları kazandıran nicelik değil niteliktir.O yüzden illaki güçlü adamlara ihtiyaç var.

Devrimcilerin bu kadar olmadıkları gibi bir ihtimal var tabii.Bölümü okuduğumda tüm devrimciler bu kadarmış gibi geldi ve o toplantıda bile 5 sandalyenin boş olması daha da ikna edici gibi duruyor.Ama tabii Oda yine tüm devrimcilerin bu kadar olduğuna inandırıp gerçek bir ters köşe yapmayı planlıyor olabilir.Ama gerçekten bu kadarlarsa ikisinden birinin devrimcilere katılacağı ihtimali artmış olur bence.
6 sandalye gördüm ya ben,solda altda ayakları gözüküyor,evde olsam paintden çizerdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık