Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabiki:cool: Biz Luffy'i onu bunu dövüyor şundan bundan güçlü diye sevmedik. Karakterinden, gerektiğinde daha bir tanesinin karşısında duramazken üç amiralin karşısına çıkma cesareti gösterdiği zaman sevdik. Biz Luffy'i korkusuzca Ace'i kurtarmaya gittiğinde, adam olmayanları döve döve yola getirip adam ettiğinde sevdik biz Luffy'i gösterdiği iradeden sevdik biz Luffy'i gülüşüyle sevdik. Biz Luffy'i hakkını vererek sevdik gücüne kapılıp sevmedik biz. Ahahahaha iyi yazdım.
Geçtiğimiz 900 bölümde One Piece'de neler oldu. :D

O değil de sanji bu arc birini alsaydı zoro ve sanji arasında ödül olarak fark açılırdı bunu önlemek için bir şey yaptırmadı herhalde bizim oğlana.

Hacı aslında kimsenin Luffy'e bir şey dediği yok, sonuçta adam iki tane komutan indirdi en azından milyarı geçeceğini hepimiz biliyorduk. Bizim en fazla söylediğimiz şey işin içinde yalan haber varsa hoş olmaz. Tabi Hasan biraz alıngan son dönemlerde onu idare etmemiz lazım :bilmem:
Ne bileyim hayali bi karakterin azıcık aleyhine bir şey söylenince hemen bu kadar fazla çıkışmak falan normal gelmiyo bana.Ha tabii yargılamak bana düşmüyor da bi yerden sonra cevap veresi geliyo insanın.

Her zamanki gibi daha bir şey belli olmadan yine yorumlar yapılmaya başlanmış. Ben öncelikle ne kadar mantıklı bir şekilde olayın yorumlandığına bakıyorum. Kimsenin ağzından spoilerdeki indirdi çevirisinden başka yola çıkarak bu olayı savunduğunu görmedim. Oysa burda olayın mantığına yazarak cevap veriyorum. Morgans'ın pohpohlamasi deniliyor fakr haber deniliyor ama karakterlerin tepkileri ve bölüm ismi bile buna ters duruyor. Bu arada burda oynamaya hiç gerek yok her şeyin farkındayız dostum sen de farkındasın.
Hiçbir şeyi belli olmadan diyorsun ama zaten spoiler yorumları başlığındayız.Doğal olarak insanlar spoilerde ne görüyorsa ona göre yorum yapıyor.Adam seninle ters düşünmüştür bu normal bir şey.Benim demek istediğim senin direk olayı çekememezliğe,haterlığa vs. bağlaman.Tamam hele bi bölüm çıksın belki senin dediğin gibi de olabilir.Senin dediğin gibi çıktı da biz mi inkar ettik ? Her şeyin farkındalık bi durum yok ama.Sen son zamanlarda Luffy aleyhine konuşan herkese bu muameleyi yapıyorsun.Herkes Luffy haterı değildir heralde.Gerçekten öyle düşündüğü için yazanlarda olabilir değil mi ?

Şaka maka bombayı kurdun. :D
Savaş ilanı gibi yorum atmışsın mübarek :D
Ama birisinin de bunları yazması gerek artık. Yıllardır Sanji şöyle böyle dediler, durup bekledik. Onları Sanji’ye yaptıran Oda, bugün Sanji’yi Zoro’nun üstüne koymuş.
Yıllardır hep Zoro’nun potansiyeli dendiğini duyduk, aynı potansiyel durumu Sanji’de de var yani. :D

Yıllardır Zoro-Sanji arasındaki rekabeti komedi unsuru dediler, bu sefer Sanji’yi yedirmeyiz :D

Ama birisinin de bunları yazması gerek artık. Yıllardır Sanji şöyle böyle dediler, durup bekledik. Onları Sanji’ye yaptıran Oda, bugün Sanji’yi Zoro’nun üstüne koymuş.
Yıllardır hep Zoro’nun potansiyeli dendiğini duyduk, aynı potansiyel durumu Sanji’de de var yani. :D

Yıllardır Zoro-Sanji arasındaki rekabeti komedi unsuru dediler, bu sefer Sanji’yi yedirmeyiz :D
Yürü be!

Ne bileyim hayali bi karakterin azıcık aleyhine bir şey söylenince hemen bu kadar fazla çıkışmak falan normal gelmiyo bana.Ha tabii yargılamak bana düşmüyor da bi yerden sonra cevap veresi geliyo insanın.

Hiçbir şeyi belli olmadan diyorsun ama zaten spoiler yorumları başlığındayız.Doğal olarak insanlar spoilerde ne görüyorsa ona göre yorum yapıyor.Adam seninle ters düşünmüştür bu normal bir şey.Benim demek istediğim senin direk olayı çekememezliğe,haterlığa vs. bağlaman.Tamam hele bi bölüm çıksın belki senin dediğin gibi de olabilir.Senin dediğin gibi çıktı da biz mi inkar ettik ? Her şeyin farkındalık bi durum yok ama.Sen son zamanlarda Luffy aleyhine konuşan herkese bu muameleyi yapıyorsun.Herkes Luffy haterı değildir heralde.Gerçekten öyle düşündüğü için yazanlarda olabilir değil mi ?
Herkese olmuyor ki tepkim zaten. Bazı kişilerin çekemediği çok ortada zaten. Ödülü görür görmez verilen tepkilerden belli bu. Hemen ardına sığınılacak bir bahane arandığı çok ortada. Birbirimizi kandırmaya gerek yok. Hani benim yapabildiğim yorum öyle çok gizli bir şey değil. Az çok şu spoileri okuyan herkesin benim gibi bazı şeyleri sorgulamasını beklerim. Bunu sorgulamadan geçiştirme yorum yazanlara da tepkimi koyarım tabiki de.

Fandaş. Charloss samayı göremedik bölümde :D Ne umutlarla beklemiştik ya oysa ki.

Herkese olmuyor ki tepkim zaten. Bazı kişilerin çekemediği çok ortada zaten. Ödülü görür görmez verilen tepkilerden belli bu. Hemen ardına sığınılacak bir bahane arandığı çok ortada. Birbirimizi kandırmaya gerek yok. Hani benim yapabildiğim yorum öyle çok gizli bir şey değil. Az çok şu spoileri okuyan herkesin benim gibi bazı şeyleri sorgulamasını beklerim. Bunu sorgulamadan geçiştirme yorum yazanlara da tepkimi koyarım tabiki de.
Helal be Alpamis kim tutar seni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık