Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese olmuyor ki tepkim zaten. Bazı kişilerin çekemediği çok ortada zaten. Ödülü görür görmez verilen tepkilerden belli bu. Hemen ardına sığınılacak bir bahane arandığı çok ortada. Birbirimizi kandırmaya gerek yok. Hani benim yapabildiğim yorum öyle çok gizli bir şey değil. Az çok şu spoileri okuyan herkesin benim gibi bazı şeyleri sorgulamasını beklerim. Bunu sorgulamadan geçiştirme yorum yazanlara da tepkimi koyarım tabiki de.
Benim kendi izlenimim sadece.Luffy aleyhine konuşan herkese aynı tavrı koyuyorsun gibi son zamanlarda.Ayrıca ben senin gibi herkesin bahane aradığını sanmıyorum.Her ne kadar 2 komutan indirmiş olsa bile bir anda ödülün o kadar uçması kişilere garip gelebilir bu normal.Luffy'nin şu an sağ kol seviyesinde olduğu düşünülüyor ki bir başka sağ kol olan Kata'dan 500m fazla ödülü olması yine garip gelebilir.Kısaca herkes farklı şekilde değerlendiriyor ama sen kendinden çok emin bir şekilde haterları,objektifleri falan ayırabiliyorsun.Emin olduğun gibi olmayabilir onu diyorum.

Ama birisinin de bunları yazması gerek artık. Yıllardır Sanji şöyle böyle dediler, durup bekledik. Onları Sanji’ye yaptıran Oda, bugün Sanji’yi Zoro’nun üstüne koymuş.
Yıllardır hep Zoro’nun potansiyeli dendiğini duyduk, aynı potansiyel durumu Sanji’de de var yani. :D

Yıllardır Zoro-Sanji arasındaki rekabeti komedi unsuru dediler, bu sefer Sanji’yi yedirmeyiz :D
Ağzının kenarından bal damlıyor reis. Sanj ve zoro kardeştir. Millet öyle bir algı oluşturmaya çalışsa da Oda İkisini hiç ayırmadı şimdiye kadar. Paralel bir şekilde gelişecek ikisi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık