Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neymiş neymiş dolacak bardakmis.:( Arkadaş adam aynı gün içerisinde biri 900 milyon diğeri neredeyse 1.1 milyar değerindeki iki adamı yendi. Ne kadar ödül almaisni bekliyorsunuz. En azından 1.1 ı vardı zaten.:)

Çekemiyorlar arkadaş.:) Umarım şu olay dediğiniz gibidir.
Neyin çekememezliğinden bahsediyon Alpa ? Son zamanlarda kim Luffy'e bir şey söylese yok hater yok çekememezlik vs. diyon.Alttarafı manga okuyoz la hayali s.ktiri b.ktan bi karakterin neyini çekemeyelim ? Luffy lehine biri bir şey desin objektif aleyhine bir şey desin hater oluyor sana göre.İlginç.

Neymiş neymiş dolacak bardakmis.:( Arkadaş adam aynı gün içerisinde biri 900 milyon diğeri neredeyse 1.1 milyar değerindeki iki adamı yendi. Ne kadar ödül almaisni bekliyorsunuz. En azından 1.1 ı vardı zaten.:)

Çekemiyorlar arkadaş.:) Umarım şu olay dediğiniz gibidir.
Tamam da 1.5 da çok ama.Kata bak 1.57M.Bu da 1.1-2 olsa daha iyi olurdu.Çok uçtu mangaka.

Neyin çekememezliğinden bahsediyon Alpa ? Son zamanlarda kim Luffy'e bir şey söylese yok hater yok çekememezlik vs. diyon.Alttarafı manga okuyoz la hayali s.ktiri b.ktan bi karakterin neyini çekemeyelim ? Luffy lehine biri bir şey desin objektif aleyhine bir şey desin hater oluyor sana göre.İlginç.
Hacı aslında kimsenin Luffy'e bir şey dediği yok, sonuçta adam iki tane komutan indirdi en azından milyarı geçeceğini hepimiz biliyorduk. Bizim en fazla söylediğimiz şey işin içinde yalan haber varsa hoş olmaz. Tabi Hasan biraz alıngan son dönemlerde onu idare etmemiz lazım :bilmem:

Her zamanki gibi daha bir şey belli olmadan yine yorumlar yapılmaya başlanmış. Ben öncelikle ne kadar mantıklı bir şekilde olayın yorumlandığına bakıyorum. Kimsenin ağzından spoilerdeki indirdi çevirisinden başka yola çıkarak bu olayı savunduğunu görmedim. Oysa burda olayın mantığına yazarak cevap veriyorum. Morgans'ın pohpohlamasi deniliyor fakr haber deniliyor ama karakterlerin tepkileri ve bölüm ismi bile buna ters duruyor. Bu arada burda oynamaya hiç gerek yok her şeyin farkındayız dostum sen de farkındasın.

O değil de kim uçtu ki? :D
Arada bir iki yorum gördüm gittiği yol yol değildi. Şimdiden uyarmak lazım ki fazla uçmasınlar. Kimdi hatırlamıyorum. Dolanırken gözüme çarptı. Bende aşağı yukarı senin gibi düşünüyorum. Luffy Kata seviyesine hiç olmazsa komutan seviyesine çıktı artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık