Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabi ki Yonkou'nun kendisi bu denklemde yok ama genel itibari ile büyük bir hasar bıraktılar müttefiklere de aynı şekilde anılmasını isterdim belki geleceğimiz bölümde her şey netliğe kavuşur gördüğümüzün üzerine orada tayfanın yarısı ve müttefikler vardı ama sadece sanji ve luffy üzerinde kalınacağını sanmıyorum.
Tayfanın yarısı vardı diyorsun, ama bizim tayfanın hepsi birleşse aklı başında Koca Ana'yı alabilir mi diye soru sorsam, çoğu kişi tereddütte kalırdı. Onun üzerine Luffy'nin zorla yendiği Katakuri, Cracker ve hiçbir şey yapmamış Smoothie falan var. Neyse, boşuna tartışmanın gereği yok. One Piece gözümde biraz daha değer kaybetti bu bölümde birlikte.

Shanks Luffy'nin Big Mom'ı yendiğine yönelik yapılan habere yorum yapıyor yalnız.
Direk Shanks kısmını okuyunca orası kaçmış.Yine de yonko için çok yolu olduğunu düşünmüyorum hala.

Bence o p'up Amiral üstünden alır artık sağ kollar yaramaz luffy'e bence güçlü bir b.hakisi olan Amiral le karşılaşabiliriz zaten tek bir ihtimal kalıyor oda Ryo.
Luffy şu an sağ kol seviyesinde falan.Hangi sağ kolla kapışsa yenebilir de yenilebilir de.O seviyeyi 1 p-up daha almadan aşamaz.Yani hala muhattabı sağ kollar Luffy'nin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık