Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ödül olarak Zoro'yu geçmiş.Eğer Zoro'nun da ödülü artmadıysa bir şey ifade etmiyor.Sanji 1 arc fazladan ödül almayla anca 10m geçmiş oluyor.:/

Bu arada Shanks Luffy için ''Buluşma vakitlerinin yaklaştığını söylüyormuş''.Şimdi daha önce Kata'nın uzak bi geleceği görüyosun lafından sonra Luffy'nin hala bir yonko için yolunun olduğunu söyleyenler vardı.Zaten çok yolunun olduğunu düşünmüyordum ki Shanks'ın bir sözü bi nevi tesçilledi.Yonkolar o kadar imba değiller.1-2 p-upla Luffy yonkoyla kapışacak seviyeye gelir hadi 3 p-upa artık yonkoyu teke tekte yenme ihtimalide olur.Tabii Shanks ve Luffy buluşmasında Luffy'nin güç olarak Shanks'tan aşağıda kalır yanı olmadığı görüşünü varsayıyorum.
Shanks Luffy'nin Big Mom'ı yendiğine yönelik yapılan habere yorum yapıyor yalnız.

Edit: Ayrıca Zoro Alabasta'da ödül alırken Sanji almamıştı. Eşitlendiler.

Oha la Luffy'nin ödüle şaşırdım.Aslında yaptıklarını düşününce çok saçma değil de Oda'dan bu kadar büyük bir artış beklemezdim.

Sanji ödül olarak Zoro'yu geçmiş.Eğer Zoro'nun da ödülü artmadıysa bir şey ifade etmiyor.Sanji 1 arc fazladan ödül almayla anca 10m geçmiş oluyor.:/

Dünyanın genelini görmemiz iyiydi.Bölümde herkes vardı hala Ryo yok en çok o koydu.Ama onun hala gösterilmemesi birkaç bölüme gösterileceğini işaret ediyor gibi.Hele önümüz riveriyken.

Bu arada Shanks Luffy için ''Buluşma vakitlerinin yaklaştığını söylüyormuş''.Şimdi daha önce Kata'nın uzak bi geleceği görüyosun lafından sonra Luffy'nin hala bir yonko için yolunun olduğunu söyleyenler vardı.Zaten çok yolunun olduğunu düşünmüyordum ki Shanks'ın bir sözü bi nevi tesçilledi.Yonkolar o kadar imba değiller.1-2 p-upla Luffy yonkoyla kapışacak seviyeye gelir hadi 3 p-upa artık yonkoyu teke tekte yenme ihtimalide olur.Tabii Shanks ve Luffy buluşmasında Luffy'nin güç olarak Shanks'tan aşağıda kalır yanı olmadığı görüşünü varsayıyorum.
Bence o p'up Amiral üstünden alır artık sağ kollar yaramaz luffy'e bence güçlü bir b.hakisi olan Amiral le karşılaşabiliriz zaten tek bir ihtimal kalıyor oda Ryo.

Reverie'de yapsın artık bir şeyler, yoksa Ace klasmanına alacağız onu da :D

Katılıyor mu yoksa sadece haberleri mi takip ediyor. Wapol zaten kraldı da oda boşta bırakmadı onu, sırf Vivi'den yine ayar yesin diye.
Croco çok başka roller üstlenecek gibi. Zaten bundan sonra herkes rol üstlenecek artık. Dof'un düşmesiyle başlayan hengame doruğa ulaşıyor yavaş yavaş.
Ivankov ile bağlantısı var. Devrimciler gelecekse o şekilde bir bağlantı kurulabilir. Vivi var. Cobra var. Reisin de orada olması hoş detay olur.

Luffy önce bir Katakuri'yi alsın adamm akıllı.

Wapol zaten kral olarak Reveiri'ye geliyor.
Evet biliyorum.

Wapol'e Kutsal Ejderler krallık hediye ediyor.
Evet. Belki Crocodile da bir krallığın başına geçmiştir ve katılacaktır.

Oha neler oluyor öyle :eek::eek::eek:

Dehşet bir bölüm olmuş. 1.5 milyar he???

Adamsın BİG NEWS!!!!

Heyecandan elim ayağım titriyor. :at::alkis:

Bak teee ne zaman. Ben şu andan bahsediyorum efendi efendi :D
Ya ne şu anı. Git yat. :D

Senin asaletine gurban be!
Yalnız bir saniye, sen avatar mı değiştirdin lan!?
Bunun foreshadow'unu yapmıştık efendi! Bölüm adı BIG NEWS zannettim ve tahmin ettiğim için gaza gelip değiştirdim de bölüm adı başka bir şeymiş. :D Olsun. Sapına kadar hype bir bölüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık