Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda 23 Nisan şerefine Sanji'nin ödülünü 1 arklık Zoro'nun önüne geçirmiş :D Wano sonrası Zoro reyiz farkı koyar yine :D

Yonko'nun kendisi bu denklemde yok yalnız. Olayların gerçek yüzünü o dünyada yaşayanlar bilmiyor, ama ben biliyorum. O yüzden saçma geliyor. Luffy ve Sanji kadar diğerleri de iş yaptı. Onların adını anan yok.
Tabi ki Yonkou'nun kendisi bu denklemde yok ama genel itibari ile büyük bir hasar bıraktılar müttefiklere de aynı şekilde anılmasını isterdim belki geleceğimiz bölümde her şey netliğe kavuşur gördüğümüzün üzerine orada tayfanın yarısı ve müttefikler vardı ama sadece sanji ve luffy üzerinde kalınacağını sanmıyorum.

Ben taa ne zamandan beri söylüyordum valla. Şimdi Luffy Kaido öncesi biriyle dövüşüp biraz daha güçlenir. Kaido'yu biraz şaibeli indirdikten sonra BM ile bizzat yüzleşir ve teke tek bir şekilde alır. Sonrası BB.
Bak teee ne zaman. Ben şu andan bahsediyorum efendi efendi :D

Yalnız kaptanın ekstaradan ödül aldığı bence bu bölümle kanıtlanmış oldu. Ekstradan alıyor pezolar oranlı olarak :D
Ayrıca Morgans da tam CNN çıktı, feyk nıvs, tam bir pezevenk :D
Onu ben de dedim zaten. Bir anlamda tayfa olarak iş yapsalarda yapılan olaydan büyük oranda Kaptan sorumlu tutuluyor ona göre ödül veriliyor. Onun dışında zaten bence en az 1.100 milyar alırdı.:D

@Uchiha Itachi

En az 1.100 milyarı vardı zaten.:D Arkadaş şöyle bir bölümle nasıl eğlenmiyorsunuz anlayamıyorum. Her şey var.:S

Oha la Luffy'nin ödüle şaşırdım.Aslında yaptıklarını düşününce çok saçma değil de Oda'dan bu kadar büyük bir artış beklemezdim.

Sanji ödül olarak Zoro'yu geçmiş.Eğer Zoro'nun da ödülü artmadıysa bir şey ifade etmiyor.Sanji 1 arc fazladan ödül almayla anca 10m geçmiş oluyor.:/

Dünyanın genelini görmemiz iyiydi.Bölümde herkes vardı hala Ryo yok en çok o koydu.Ama onun hala gösterilmemesi birkaç bölüme gösterileceğini işaret ediyor gibi.Hele önümüz riveriyken.

Bu arada Shanks Luffy için ''Buluşma vakitlerinin yaklaştığını söylüyormuş''.Şimdi daha önce Kata'nın uzak bi geleceği görüyosun lafından sonra Luffy'nin hala bir yonko için yolunun olduğunu söyleyenler vardı.Zaten çok yolunun olduğunu düşünmüyordum ki Shanks'ın sözü bi nevi tesçilledi.Yonkolar o kadar imba değiller.1-2 p-upla Luffy yonkoyla kapışacak seviyeye gelir hadi 3 p-upa artık yonkoyu teke tekte yenme ihtimalide olur.Tabii Shanks ve Luffy buluşmasında Luffy'nin güç olarak Shanks'tan aşağıda kalır yanı olmadığı görüşünü varsayıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık