Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda açıkça sıvamıştır. Luffy Luffy olmaktan çıkalı çok oldu hala Luffy'nin aksiyonlarını tartışıyoruz falan. Oda denen şahsiyet ne kurguyu ne karakter tutarlılığını ne de gelişimini beceremeyen aciz bir yazardır. Kendi demeçleri var, karakterleri unutuyorum diye. Adam aklında tutamıyor karakterlerini nasıl yönetsin. Onca editörü var, asistanı var, vay aman mangama benden başkası dokunamaz diye tutturmuş saçmalafıkça saçmalıyor. Japonlar da pek zeki olmadığından çocukluklarında başladıkları seriyi öylesine okuyup geçiyor. İyi bi trend tutturup yürümüş adamı iş yaptığı için pohpohluyorlar, vay Oda sensei şöyle vay Oda sensei şöyle diye. Saygıları batsın. Yazık bu seriye be yazık!
Dikkat et, güzel yeni ve akıllı füzeler geliyor olabilir :hhh:

Germa'yı kurtarmak için geldiler, Germa pert oldu üstüne Jinbei'yi de kaybettiler. One Piece'in son sahnede bayrak gösterilmesi gibi yemlere ihtiyacı yok aksine kaliteyi düşürüyor.

Şu Luffy'nin "yenicem dediyse yener","yapicam dediyse yapar", "dön dediyse döner","boşuna Kk olmicak ya" laflarını bırakın artık ya.Ace'i kurtarıcam dedi.Kurtardı mi?

Tamam Kk olacakta karşısındaki de Roger'ın bulaşmak istemeyeceği bir korsan.
Zaten 2 komutan indirip Sanji'yide kaçırmış.Bide diyosunuz ki "Jinbei'i nasıl arkada bırakır.Kk olacak adam böle mi yapar." Daha ne yapsın adam? Gücü bu kadarına yetiyor?

Bende seçmedim, esir olana kadar yani ölene kadar savaştım son okuna kadar. Adamlar tırt olunca 20 kişiyi de alsam fayda etmedi. Karşıda 450 asker vardı bende 38 ve ağır kaybettik. Hahaha.:D Ben 20 kişi aldım ama adamlarım kişi başı 1 tane indiremedi. Biz katlederek kral olacağız. Kaçarak herkes kral olur. Entrika falan.
Ne sandın.Kk derken Korsan kral diyoruz Kaçan Korsan değil :a:

where is the Sanji? Spoilde gözükmedi ne haltlar karıştırıyor gene meraktayık Oda

Gerth te ne güzelmiş ...Böyle doktorların hastayısız :cool:

Bence şu durumda luffy jinbe yi deniz avantajı olduğu için geride bıraktı. Nitekim bigmom suya giremez. Ölme diyede özellikle tembihliyo yani suyun altına kaçtıkları sürece bigmom hiç bişey yapamaz. Kalıp savaşsa bigmom ı yenemez. Bi daha asla yenilmicem diye bi söz verdi kalsa bu sözü boşa çıkacak. Açıkcası ben jimbe in yakalancağını düşünmüyorum. Germaya gelince sanji nin düşünmediği aileyi luffy mi düşüncek.

bigmom şansını zorluyor . Luffy biraz dinlenip geminin bir odasına kapatıp patates eder . Korsankral olacak adamın ruhunu alamazsın .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık