Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oars ne olarak geçiyordu dev den bile daha büyük denilmişti sanki marine de
Oars ortalama dev boyuna göre 4 kat daha büyükmüş. Boynuzları olması onun farklı bir ırktan olma olasılığını da tetiklemiyor değil bence. Oni ırkı üzerinde duran birçok kişi var. Bunu zaman gösterecek. Benim açımdan Oars'ın en etkileyici yönü "Continent-puller" olması. Kıta çekmek nasıl bir lakap yav?

Hemen açıklayayım. Impel Down, denizin temelinde bulunan kara parçasına açılmış olunan devasa bir kapı aracılığıyla toprağın altına sokulur. Bu sırada bölmeden içeri sızan su daha sonra birtakım cihazlar yardımıyla yeniden denize bırakılır. Bu bölme San Juan Wolf için özel olarak yapılmış olsa da 6. seviyeye bağlı bir yerde kalmıştır. BB'de aynı yolu kullanarak San Juan Wolf'un kaçmasını sağlamıştır. Teşekkürler. :oleyo:
Daha yaratıcı birşey düşün.:artiz:

İsmen tanışamadık ama seni gayet iyi tanıyorum. Sen Türk Oda'sın :)

Aklıma o an tahmin kelimesinden başka bir şey gelmedi ondan öyle yazdım. Hatta değiştireyim. Güzel senaryo :good:
Ahaha. Teşekkürler. :sapkali:
Daha yaratıcı birşey düşün.:artiz:
Yaratma konusunda Oda yanımda fos kalır kardeşim hemen senin o kedi canın için üreteyim. Dikkatini çekerim, düşüneyim demiyorum bile; zira bir saniye içerisinde yepyeni bir şey üretebilirim. Başlıyorum.

Caesar'ın yapamadığı devleştirme gücü esasında Vegapunk tarafından yapılmıştır; fakat Vegapunk bununla yetinmemiş bir de küçültme "iksiri" üretmiştir. Bu "iksir" şeytan meyveleri konusunda sahip olduğu engin bilgiler ve Judge ile birlikte araştırmalar yaptığı soy faktörü sayesinde mümkün olmuştur. Sanjuan Wolf üzerinde kullanılmakta olan bu iksirin tek sıkıntısı daima verilmek zorunda olunmasıdır. Bu iksir kullanıldığı sürece normal bir dev boyutuna kadar küçülebilen Wolf, BB'nin onu kurtarmasının ardından büyümeye ve eski haline gelmeye başlamıştır. Zira bu sebepten dolayı da BB'ye karşı sonsuz bir minnet borcu güder.

Sanji Carrot'ı kurtarmış. Judge'ın olduğu kısımlar hoşuma gitti. Bölüm gelse de görsek o sahneleri. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık