Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Castino kim la, Gastino olmasın o :S
He ben öyle yazılıyor sanıyordum. :D
Zamanında çok çılgınmış bu Smoothie ama ne yapsa Katanın popülerliği karşısına çıkıyormuş. Sonra madem öyle ben de keyfime bakarım deyip yeni bi hayat anlayışını benimsemiş. :)

Aslında çok tehlikeli bu Smoothie bence de kısıp geri tutuyor Oda. Kadın tam dev olmuş iş yapacak daha fazla büyüme diyorlar. O da haklı. :oleyo2:

Yoo, sadece darbe alıp savruldu, tek falan yemedi.

Gastino ölsün.
Ölmeyi hak eden o kadar çok insan-hayvan var ki buna sıra gelene kadar. :D

Ben dedim gemiye varacaklar vesaire diye. Geriye sadece Coup de Burst kaldı. Efendiler, haftalar öncesinden spoiler verdik biz!

Spoiler'dan az çok anladığım kadarıyla, Wadatsumi bölümün sonunda ortaya çıkıyor galiba. Daha çok Koca Ana ağırlıklı bir bölüm olmuş gibi. Bunu sevdim :good:

“Gemiye varacaklar” spoilersa bi spoiler da benden. Luffy korsankral olacak. :)
Haydeee! Kıskananlar çatlasın. Verdiğim spoiler'ın hepsi birer birer tutuyor efendi!
http://www.korsanfan.com/konu/897-pekomsun-kakao-adası-kaçış-planı.6705/page-66#post-898236

Hajrudin'in ahbaplarından biri var kapakta. Vinsmoke'lar Sanji'leri korur. Kıyıya ulaşmayı başarmış olan Sunny, Luffy ve Sanji'yi alır ve gerisini Vinsmoke'lara bırakır. Bege'ler gittikleri adaya ulaşırlar fakat gemileri alev içindedir ve BM pastayı yemeye başlar. Bölüm Sanji ve Smoothie'nin karizma bakışlarıyla biterken, editör notunda bir savaş sinyali verilir.
Geriye sadece Sanji ve Smoothie'nin tip tip bakması kaldı o kadar. :oleyo:

899'da Judge ve ordusu, Snack, Daifuku ve saz arkadaşlarını önleyecek ve bizimkiler coup de burst ile uçacak. 900'de kaçılacak ve ark bitecek. Sonra? Reverie'ye damga vuracak haberler ve orada öğreneceğiz neler olduğunu. Nasıl?
Efendiiii! Bunların hepsi bir bir tutuyor efendiii!!

Ahaha. Teşekkürler. :sapkali:

Yaratma konusunda Oda yanımda fos kalır kardeşim hemen senin o kedi canın için üreteyim. Dikkatini çekerim, düşüneyim demiyorum bile; zira bir saniye içerisinde yepyeni bir şey üretebilirim. Başlıyorum.

Caesar'ın yapamadığı devleştirme gücü esasında Vegapunk tarafından yapılmıştır; fakat Vegapunk bununla yetinmemiş bir de küçültme "iksiri" üretmiştir. Bu "iksir" şeytan meyveleri konusunda sahip olduğu engin bilgiler ve Judge ile birlikte araştırmalar yaptığı soy faktörü sayesinde mümkün olmuştur. Sanjuan Wolf üzerinde kullanılmakta olan bu iksirin tek sıkıntısı daima verilmek zorunda olunmasıdır. Bu iksir kullanıldığı sürece normal bir dev boyutuna kadar küçülebilen Wolf, BB'nin onu kurtarmasının ardından büyümeye ve eski haline gelmeye başlamıştır. Zira bu sebepten dolayı da BB'ye karşı sonsuz bir minnet borcu güder.
Şimdi takdirim kazandın Oda-sama.
Bu senaryo gizemin en açıklayocısı oldu.:alkis:
Vegapunk-dono'dan büyük işler bekiyoruz.

@Kaido_93 Adam Oda'nın kendisi sen Türk Oda diye övüyorsun.
Ne yani Türkçe bilemiyecek miydi?
Otakuların fikirlerin bakıp ters köşeye gol atmak için OP forumlarına giriyor adam.
Böylede sinsidir.:artiz:

Şimdi takdirim kazandın Oda-sama.
Bu senaryo gizemin en açıklayocısı oldu.:alkis:
Vegapunk-dono'dan büyük işler bekiyoruz.

@Kaido_93 Adam Oda'nın kendisi sen Türk Oda diye övüyorsun.
Ne yani Türkçe bilemiyecek miydi?
Otakuların fikirlerin bakıp ters köşeye gol atmak için OP forumlarına giriyor adam.
Böylede sinsidir.:artiz:
Anlat anlat, cümle alem duysun namımı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık