Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Impel Down'a nasıl girmiş nasıl çıkmış :/

Üstüne yapmış olmaları lazım.

@amaneden bak bu soruyu da koyacağım :)
Hemen açıklayayım. Impel Down, denizin temelinde bulunan kara parçasına açılmış olunan devasa bir kapı aracılığıyla toprağın altına sokulur. Bu sırada bölmeden içeri sızan su daha sonra birtakım cihazlar yardımıyla yeniden denize bırakılır. Bu bölme San Juan Wolf için özel olarak yapılmış olsa da 6. seviyeye bağlı bir yerde kalmıştır. BB'de aynı yolu kullanarak San Juan Wolf'un kaçmasını sağlamıştır. Teşekkürler. :oleyo:

Hemen açıklayayım. Impel Down, denizin temelinde bulunan kara parçasına açılmış olunan devasa bir kapı aracılığıyla toprağın altına sokulur. Bu sırada bölmeden içeri sızan su daha sonra birtakım cihazlar yardımıyla yeniden denize bırakılır. Bu bölme San Juan Wolf için özel olarak yapılmış olsa da 6. seviyeye bağlı bir yerde kalmıştır. BB'de aynı yolu kullanarak San Juan Wolf'un kaçmasını sağlamıştır. Teşekkürler. :oleyo:
Böyle bir şey çıkarsa hiç şaşırmam. Güzel tahmin :good:

Daha önce Smoker bir konu açmıştı, Op'ta küçük bilinmezler tarzında bir şeydi. Orada tartışılmıştı bu konu. Girerken denizcilerin elinde Bonney'in meyvesine benzer bir meyvey vardır ve onunla girmiştir, çıkarken de Karasakal bunu içine almıştır öyle çıkmışlardır diye bir şeyler karalamıştık.

Daha önce Smoker bir konu açmıştı, Op'ta küçük bilinmezler tarzında bir şeydi. Orada tartışılmıştı bu konu. Girerken denizcilerin elinde Bonney'in meyvesine benzer bir meyvey vardır ve onunla girmiştir, çıkarken de Karasakal bunu içine almıştır öyle çıkmışlardır diye bir şeyler karalamıştık.
Güzel düşünceymiş ama ben gerçeğini söyledim, üzgünüm. :oleyo:

Güneş Korsanlarının gelmesi şans değildir bence. Ha gelecek hafta Smoothie ve uzunbacaklılar, Daifuku ve Snack hla bir şey yapamıyor olsun veya Güneş Korsanları bunlara denk gidiyor olsun bak o zaman söveriz. Şu anlık fena değil gibi bölüm bence.
Ama mangaka 900. bölümde Anaya pastayı yedireceğim de uzattı da uzattı. Bakalım gelecek hafta nasıl bir bölüm bizi bekliyor?
Bakalım tahminlerim tutacak mı?
http://www.korsanfan.com/konu/at-fava-bekle-teorileri.6068/page-25#post-844996
Böyle olursa belki oluşan kaosla birlikte kaçabilirler. Gelecek bölümde Puding ile ilgili bir şeyler beklemek lazım, bir şey yapacak belli, mangaka aşırı derecede unutturmaya çalışıyor, biz yer miyiz?
Kesin Pudding unutturdu Odaya onları ya da henüz yeni yapılmış ve piyasaya sürülmemiş bu silahlar.
Bir de herkeste olmayabilir, olsa da bu karakterler hızlılar zaten. Öyle çer çöpten mermi yiyecek değiller. Yine de Walker var mı yok mu diye bakmak lazım.
Mom tüm çay partisine dağıttı yahu, daha ne sürecek. O silahların adı bile geçmedi. Ben oraya şaşırdım. Germe için üretilmiş ve karşılarında germa var.

Bu Smoothie nerde inisiyatif alacak merak ediyorum? Mom iptal, Kata yok. Craker komada daha neyi bekliyor. Karakter olarak vurdum duymaz olabilir ama bu ödülü de almasın o zaman bir zahmet. Geride durması için bahenesi kalmadı.
Germa normal halleri ile sert vücutlulardı. Kurşunlar bu vücutlara etki etmesi için tasarlandı. Zaten Germa düğüne savaş kıyafetlerini giymeden geleceklerdi. Hatta Puding bu yüzden cidden işe yarıyormuş falan dedi Reiju'ya. Aynı kurşunlar kıyafetli Germa'ya etki etmedi, gene etki etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık