Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Big mom pastayı yeyince kendine gelecek ve savaş meydanına gelecek sonra germanın hepsine tek atacak sunnyede vurur bir tane pert güneş korsanlarını da bm korsanları alır yani kısacası bm kendine gelince herkese tek atacak e oda bir kez daha yonkounun gücünün ne kadar korkutucu olduğunu gösterecek ''''''''''''''iyi sallamışım'''''''''''

Daha önce başkaca bölümler için söyleyip söylemediğimi hatırlamıyorum ama bu bölüm "boş bölüm" 'dür benim gözümde.

Ayrıca gelecek hafta 900. bölüm ve zaafiyet içerisinde olacak bir BM söz konusu. Burada sürpriz şeyler olabilir ama nedense BM düşsün istemiyorum. BM düşmesin ve toparlansınlar. En azından bu arc farklı birşey olsun bari, Hasır Şapkaların savaştığı kişilerin arc sonu başkaları tarafından temizlenmesi sıktı iyice. Olur da 900. bölüm şerefine Green Bull yada başka bir Yonkou'nun gelmesi en son istediğim şeylerden biri.

Üst paragraftakinden daha çok istemeyeceğim durum ise, Sanji'nin gen uyanışının 900. bölümde Daifuku'ya karşı olması. Oda, Sanji'yi öveyim derken resmen gömmüş olur.
Başganım bu gen uyanışını unuttum malesef çıtır dan bi hatırlatma geçersen sevinirim.
//not: yorumlar yine şahane.

Koca Ana pastayı 10 bölüm önce yese kesin bayılırdı. Bu saatten sonra bayılacağını yada kendinden geçeceğini hiç düşünmüyorum. Bu bölümde yada 900. Bölümde pastayı yeyip kendine geldiği zaman hemen olay yerine gelecek ama iş işten geçmiş ve bizimkiler kaçmış olacaklar. Şimdilik olası senaryo bu gibi gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık