Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu arc ciddi top 3tedir. Tabi zevk ve renk meselesi ama bu arctan daha fazla zevk aldığım 2 arc sayarken zorlanıyorum.
Karakterler, arc'ın genel çizimi falan katılabilirim bu yoruma. Fakat bir Yonkou bu demek değildi bu adamlar denizi yönetiyorlardı. 2 yıl öncesine kadar denizciler bile söz sahibi değildi yeni dünyada.BM korsanları 2 yıl boyunca gelen herkesi def etmişler adadan bundan önce de bu şekilde devam ediyorlardı. Luffy'lerin bu arc da yapmış olduğu çoğu şeyi yapamamış olmaları gerekirdi. Bana göre çoğu şeyi de hakkıyla yapmadılar. Bu biraz bakıldığında ortaya çıkıyor dünya sanki bizim tayfanın etrafında dönüyor hissi iyice kapladı bölümleri.
Eee Manga'yı çizen kişilerden bir diğeri de benim.

@Jon Snow

Sağ kol karşısında daha güçsüz olacağını düşünmüyordum.
Kolay gelsin o zaman sana.

Karakterler, arc'ın genel çizimi falan katılabilirim bu yoruma. Fakat bir Yonkou bu demek değildi bu adamlar denizi yönetiyorlardı. 2 yıl öncesine kadar denizciler bile söz sahibi değildi yeni dünyada.BM korsanları 2 yıl boyunca gelen herkesi def etmişler adadan bundan önce de bu şekilde devam ediyorlardı. Luffy'lerin bu arc da yapmış olduğu çoğu şeyi yapamamış olmaları gerekirdi. Bana göre çoğu şeyi de hakkıyla yapmadılar. Bu biraz bakıldığında ortaya çıkıyor dünya sanki bizim tayfanın etrafında dönüyor hissi iyice kapladı bölümleri.

Herkese kolay gelsin.

Arc abartı. Böyle kk olursa; bir sonraki jenerasyondan bir Wb çıkar, ağzını yüzünü kırar bunların. :artiz:

Bu arada dediğim gibi Brulee Kata'nın yenildiğini bağırmış. Mangaka bunu tüm dünyada duyurtacaktır kesin. Morgans'da bunu diyenlerin içindeki isim olacaktır. En az Kata'nın ödülü kadar ödül geliyor bence. Çünkü birinin indirdikten sonraki aldığı tüm ödüller rakibinin mevcut ödülünden fazla olmuştu.
Shichibukaiların ödülleri donmuştu. Mangaka kendisi Croco'nun ödülü donmasaydı en az 2 kat olurdu dedi. 170-180 milyon civarı bir ödül. En az 150 milyon olması lazımdı o zaman Luffy'nin ödülü.

Keza Doflamingo. Bu adamın da donmasaydı 2 katı vardı ödülü. Ama Luffy Dof'u yenince 500 oldu. Bunlar hiç yakın rakamlar değil.

Şu konuda mesajlarıyla aklı sıra alttan alttan hakaret etmeye, laf sokmaya çalışan küçük beyinli arkadaşlar var yazık.

Shichibukaiların ödülleri donmuştu. Mangaka kendisi Croco'nun ödülü donmasaydı en az 2 kat olurdu dedi. 170-180 milyon civarı bir ödül. En az 150 milyon olması lazımdı o zaman Luffy'nin ödülü.

Keza Doflamingo. Bu adamın da donmasaydı 2 katı vardı ödülü. Ama Luffy Dof'u yenince 500 oldu. Bunlar hiç yakın rakamlar değil.
Zaten mevcut ödüllerinden bahsediyorum ben. Kağıt üstündeki ödüllerinden fazlasını aldı. Katakuri'nin de kağıt üstündeki ödülü o olması lazım. Doflamingo'dan zaten yüksekti Luffy'nin ödülü.

Öyle gözüküyor fakat biraz daha dikkatli bakınca Bm tayfasının onca şansızlığa rağmen güçlü olan taraf olduğu gözüküyor. 2 commander gitti fakat dinlene dinlene ana karakter aldı. Hatta birisini yardımsız alamayacaktı.Şimdi hala Smothie, Snack, Daifiku, Prospero, Tamago, Oven gibi güçlü karakterler duruyor. Onuda geçtim Bm bir yemek yesin başlı başına sıkıntı.

Zaten mevcut ödüllerinden bahsediyorum ben. Kağıt üstündeki ödüllerinden fazlasını aldı. Katakuri'nin de kağıt üstündeki ödülü o olması lazım. Doflamingo'dan zaten yüksekti Luffy'nin ödülü.
Böyle bir kıstas olamaz ki. Donmuş ödül üzerinden çıkarım yapılamaz. Sadece Arlong var gerçek ödülünü geçtiği. 1 olaydan çıkarım yapıyorsun:confused:.

Böyle bir kıstas olamaz ki. Donmuş ödül üzerinden çıkarım yapılamaz. Sadece Arlong var gerçek ödülünü geçtiği. 1 olaydan çıkarım yapıyorsun:confused:.
Oda'nın o mantıkla ödül verdiğini düşünüyordum. Kesin değil tabi. Luffy bu arc'tan sonra alacağı ödüle göre anlaşılır durum zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık