Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shichibukaiların ödülleri donmuştu. Mangaka kendisi Croco'nun ödülü donmasaydı en az 2 kat olurdu dedi. 170-180 milyon civarı bir ödül. En az 150 milyon olması lazımdı o zaman Luffy'nin ödülü.

Keza Doflamingo. Bu adamın da donmasaydı 2 katı vardı ödülü. Ama Luffy Dof'u yenince 500 oldu. Bunlar hiç yakın rakamlar değil.
81*2=162 --> 100 aldı 100/162=0.617 --> 1.057 ile çarpsak 652
340*2=680 --> 500 aldı. 500/680=0.735 --> 1.057 ile çarpsak 777
İvme kazandığını varsaysak 617/735=0.839 --> 1.057 ile çarpsak 887

Seç beğen al.

Edit: (0.617+0.735)/2 = 0.676 * 1.057 --> 726

Son düzenleme:
Ben spoilerla ilgili yorum yapayım bari.

Mangakanın yeni bir Sanji gömme vakasına daha şahit olduk. Valla ben pes ettim artık. Sanji'yi savunmak için sürekli bir kulp buluyordum ama bul bul nereye kadar anasını satayım? Mangakayla savaşacak değilim ya. :S Herif resmen zaman atlaması sonrasında kendi çizdiği karakterine savaş açmış. En önemli kozu sayılabilecek hızına gah sie muamelesi çektirilir mi lan? Hem de Niji denilen gereksiz tarafından? Ayıp, vallahi de billahi de ayıp. :(

Son düzenleme:
Arc baştan beri böyle kurgulanmıştı bence. Bomba, yasam kağıdı vs. Ama kaido da ya ağır bir yenilgi alacaklar ya da kazanacaklar. Tabi ağır yenilgi almaları durumunda birileri kendini feda edip tayfayı kurtarır. Ama aynı sahnelerin yaşanacağını sanmam.

BM ve tayfası tırt değil oda çok fazla deus ex machinaya başvurdu. Kaldı ki arc başlarında anlatılan BM oto attack yapsa tayfa gg olacak skill falan kullanmasına gerek bile yok.

İnsanlar memnuniyetsizliklerini belirtmekte bile suçlular. Size mi soracaklar onu da? Şu salak saçma ithamlardan vazgeçin.
Nasıl E. Oda'nın çizdiği şey eleştirilebiliyorsa, insanların fikirleri de eleştirilebilir. İnsanlar başkalarını eleştirirken sana mı soracaklar? (iks de) Düşünce özgürlüğü çok yönlüdür, senin adamın çizdiğine yönelik eleştirin varsa, herhangi birinin de başkasının fikirlerine yönelik eleştirisi olabilir. Bu kadar basit.

Nasıl E. Oda'nın çizdiği şey eleştirilebiliyorsa, insanların fikirleri de eleştirilebilir. İnsanlar başkalarını eleştirirken sana mı soracaklar? (iks de) Düşünce özgürlüğü çok yönlüdür, senin adamın çizdiğine yönelik eleştirin varsa, herhangi birinin de başkasının fikirlerine yönelik eleştirisi olabilir. Bu kadar basit.
İtham ve eleştiri farklı şeylerdir. Birileri seriyi elestirirken diğerleri seriyi elestirenleri itham ediyor. Aradaki farkı da biliyorsundur anlatmama gerek yok.

Burada bir power up bekliyordum ama yine şamar yemiş garibim sanji. Acaba öldürecek onun için mi bu kadar nefret ettirmeye çalışıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık