Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu başlıkları bundan sonra ... Spoiler Eleştirileri olsun. Ne de olsa eleştiri de her ne kadar olumsuz algılansa da olumlu da olabilir.

Konu başlıkları bundan sonra ... Spoiler Eleştirileri olsun. Ne de olsa eleştiri de her ne kadar olumsuz algılansa da olumlu da olabilir.
Konuda millet birbirine laf çakıyor da kim kime çakıyor çözemedim :D
Biri birilerine küçük beyinli demiş, biri eleştirenleri eleştirmiş, bir de Alpamis açıkça bir kesime laf çakmış gibi duruyor. Çok karışık konu :D

Aynen haklısın. H. hakiyi Flampe gördü, Katakuri'yi yendiğini de Brulee gördü. Bu ikisi muhabbet kuşu gibi zaten. Dediğin gibi tüm Totto Land'a yayarlar her şeyi. H. haki yapmasa da yapmış gibi olur Luffy.
Önceki manga konusunda Brulee'nin böyle bir şey yapacağını tahmin etmiştim :D

@Sakata Gintoki Flampe uyanana kadar ablası bütün işi yaptı. Ona gerek kalmadı artık :D Boşboğazlık konusunda zirve isim Brulee'dir bundan sonra :D

Yarım tayfa bile bunları yapabiliyorsa Teach ve ekibinin CP-0'dan kaçması oldukça mantıklı. Güç seviyeleri çok yakın artık. Doflamingo Family yine iyi dayanmış zamanında ittifak güçlerine.
Güç seviyesinin yakınlığından ziyade Bigmoma ihanet edenin çok olmasından dolayı yarım tayfayla Luffyler biletler başardı.

Konuda millet birbirine laf çakıyor da kim kime çakıyor çözemedim :D
Biri birilerine küçük beyinli demiş, biri eleştirenleri eleştirmiş, bir de Alpamis açıkça bir kesime laf çakmış gibi duruyor. Çok karışık konu :D
Gel biz de şifreli konuşarak hal hatır soralım birbirimize.

Sen de "ne yaptın" abi ya. Abartma o kadar. Bana kalırsa bu işi popüler "bir kitabı okumak" gibi düşünmeli, en azından ben öyle yapıyorum. Okuyorum, geçiyorum.

Gel biz de şifreli konuşarak hal hatır soralım birbirimize.

Sen de "ne yaptın" abi ya. Abartma o kadar. Bana kalırsa bu işi popüler "bir kitabı okumak" gibi düşünmeli, en azından ben öyle yapıyorum. Okuyorum, geçiyorum.
Sana bir şarkı sözü atmıştım hatırlar mısın? Spor arabasında gecen aksiyonlar üzerine, işte onu serideki bazı "malum" şahıslara yapacaklar. Kıps

Cracker saçma sapan bir şekilde aradan çıkarıldı.

Smoothie hiçbir şey yapmadı.

Katakuri Luffy'e saygı duydu yenildi.

Big Mom hala pasta peşinde.

Sayısız ihanet var. Bomba var. Var oğlu var.

Yonkou tayfasının tek suçu ana karakter ve tayfasının karşısına çıkmış olmak. Ne bilsin adamlar bizim gibi manga mı okuyor.
:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık