Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker saçma sapan bir şekilde aradan çıkarıldı.

Smoothie hiçbir şey yapmadı.

Katakuri Luffy'e saygı duydu yenildi.

Big Mom hala pasta peşinde.

Sayısız ihanet var. Bomba var. Var oğlu var.

Yonkou tayfasının tek suçu ana karakter ve tayfasının karşısına çıkmış olmak. Ne bilsin adamlar bizim gibi manga mı okuyor.

:(
Şimdi Beulee en üst kademe değil ve seviyesi öyle yukarılarda değil. O yüzden normal. Bunu Cracker, Smoothie yapsa koca komutan olmuşsun da bu salaklığınla mı oldun denir. O dediğin padişah mevzusunda Brulee bilen değil saklanan taraf işte. Panik olmasın diye söylenmeyecek kişilerden.
Fark etmiyor ki ama Brulee komutan değil ama çok zamandır tayfanın içinde olan birisi. Böyle bir olayı duyurmaması gerekirdi bence. Duyursa da bas bas bağırmamalıydı yani. Sanırım tüm adaya duyuru yapıyor. :(

Ya arkadaşlar manga çıkalı üzerinden 20 yıl geçmiş.Bir arc neredeyse 1 yıl sürüyor.Artık genel kanıda herkezinde bu arcdan sıkınldığını ve farklı birşey katmak için yeni arca geçmek için hızlandırdı.Mantıklıdır mantıksızdır herkezin görüşü ayrıdır ama sanji power up katıp bu arctan biran önce kurtulmak istiyorum.
Sanji'yi her geçen gün daha da gömüyor adam. Artık Sanji fanları bile power up istemiyor dayak yemesin yeter diyorlar. :(
Adam bu arcı sanırım her şeyi mahvettirerek bitirecek. Sadece MOM kalacak ortada bu gidişle. Tayfa falan kalmayacak ortada.

Nedense hayıflanan kesim hep aynı kesim.:D

Luffy Reyiz vurdu geçti karşıya. Kimse sana Reyizin adamını işe karıştır demedi.:D

Bu arada dediğim gibi Brulee Kata'nın yenildiğini bağırmış. Mangaka bunu tüm dünyada duyurtacaktır kesin. Morgans'da bunu diyenlerin içindeki isim olacaktır. En az Kata'nın ödülü kadar ödül geliyor bence. Çünkü birinin indirdikten sonraki aldığı tüm ödüller rakibinin mevcut ödülünden fazla olmuştu.

Ne ağladınız gene bee. Bir daha okudum spoiler'ı acaba saçma bir olay mı yaşandı diye ama göremedim de. Anlatın la bana da mevzu ne? :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık