Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi bari arcı boş boş uzatmasının sebebi power upmuş mantıksız değil. Katakuri şuan için bir şey yapmayacağını,kaçacağını anladığı için kendini salmış bence. Öğrencisini kendi elleriyle kaido dövüşüne hazırladı.

Aslında şöyle bir düşününce şuan adaya teach veya amirallerin geleceğini düşünmekteyim. Güvende olan tek kişi katakuri ve brule bu kadar sempati yüklediğine göre BM düştükten sonra katakurinin bizimkilere yanaşmasını olası görüyorum.

Daha başka diyecek bir şeyin yok zaten. Bundan sonra seri felan yazmasın inşallah.:)
Sana yazacak bir şeyim yok, seni ana karakter bağımlısı. O laf attığın serilerde de senin beklentilerine uymadığı için beğenmemiş oluyorsun o zaman. O seriler gömülürken böyle şeyler denmiyor da One Piece gömülürken beklentiye uymadı oluyor. Tamam sen haklısın.

Sana yazacak bir şeyim yok, seni ana karakter bağımlısı. O laf attığın serilerde de senin beklentilerine uymadığı için beğenmemiş oluyorsun o zaman. O seriler gömülürken böyle şeyler denmiyor da One Piece gömülürken beklentiye uymadı oluyor. Tamam sen haklısın.
Toriko FT gömmedim yalnız. Gömen kişileri biliyorum en azından onlar okumuyor dedim. Bir de sözlerin hakarete gidiyor yerinde olsam azıcık tartarak yazarım.

Aslında fark şöyle Foxy_Gin kardeş.
Barcelona ş.liginde oynarken Messi kötü bi oyun oynayabilir ve o maçta da iki penaltıyı gol yapıp göz boyayabilir. Trabzon’da da lig maçında Burak 3 gol atınca gidip Messiyle karşılaştırmayız, değil mi?
One Piece FT, Bleach, Toriko gibi serilere göre daha iyi bi kurguya sahip, daha popüler, daha uzun ve daha ayrıntılı. Hal böyle olunca yorumlamalar farklı olacaktır elbet.

@Daredewill Doflamingo ile Amiral arasındaki fark yine açıldı lan :(

Hmm, işte bölüm çıkmadan şey yapmayalım güzel ayrıntı.

Yeni dünyada barınmak için haki şart. Benim merak ettiğim haki niye kullanmadığı. Mesela Vergo'ya karşı niye haki savunması görmedik, yada Dof bunu yakaladığında b.haki ile kendini savunsa da delinecek miydi :S Koka hiç yapmadı hele. Bilemiyorum.
FT'e laf yok.
Kim açtı o farkı la, bilmediğimiz yerde başka özel sayı mı çıkıyor? Kata'yı keşke bir amiral ile yüz yüze görseydik, o Fuji bile jelibonu yere yapıştırırdı. Kata ile amiral arasında baya fark var ama o güzel oldu.

Bu nasıl bir spoilerdır, resmen ekşisözlüğe rezalet başlığı açasım geldi. Yazık diyorum yazık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık