Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha güçsüz de değil bence. Biri güce odaklı daha ezici öbürü hıza odaklı daha delici. Boyutlar desen snakemanin altta kalır tarafı yok.
Luffy boundman açsa yine yenemeyebilirdi bence. Snakemansiz olmazdı bu iş.
Aynen Snakeman olmadan yenemezdi ama Snakeman>Boundman diyemeyiz. Rakibe göre, şartlara göre değişir hangi modun etkili olacağı. Mesela Kaido'nun adamlarına hız değil güç lazım. O dövüşte Boundman daha etkili olurdu.

Yenme durumu sıkıntıya girdi gibi :D

Luffy bayılmış. Katakuri o ara ayılsın diye bekliyor sanırım. Lütfü uyandığında Kata yığılıyor bizimki de şapkayı bırakıp gidiyor. Böyle bir şey çıkacak.

Sonuç olarak yenilen aslında Luffy :good:

Gitti dağ gibi adam :( :agla:

Mont-d'Or'da iyice uçmuş. Roger bile kurtulamaz diyor. En çok da şu kemik torbasının dayak yiyememesine üzülüyorum.

Morgans sayesinde Luffy'nin ödül ilk defa çarpıtılmayabilir diyecektim ki. Herşey olabilir.

Toriko FT için bunu diyenler en azından o serileri okumuyorlar. Ben bunlari sürekli söylediği halde hala daha okuyanların bir kendilerini tartmasini beklerim. Arc'ın başından seriyi yazıyormuş gibi konuşanlar şu an suradaki durumu en çok kinayanlar olarak karşımıza çıkıyor.

Ne kadar kolay ama di mi? Benim beklentimi karşılamadı Oda sicti demek.:D
Tamam.

Amiral-sağ kol ayarı olduktan sonra amiralle kapışır işte. Amiral olduktan sonra değil. Kaido dövüşünden sonra amiral olmaz bence.
Kaido'dan sonra son savaş başlıcak gibi geliyor bana.Naruto takip ettiysen bilirsin Naruto'nun savaşın başındaki haliyle sonundaki hali arasında büyük bir güç farkı vardı.Kaido'yu indirdiğimizde Luffy amirali aşmış olursa savaşta çok gelişecek bir şeyi kalmıyor.O yüzden Kaido sonrası Luffy'nin daha yeni yeni amiral edeceğini düşünüyorum.

Gitti dağ gibi adam :( :agla:

Mont-d'Or'da iyice uçmuş. Roger bile kurtulamaz diyor. En çok da şu kemik torbasının dayak yiyememesine üzülüyorum.
Belki Roger da fikir adamıdır ve esas işi Ray ve Scopper yapmıştır. :)
Morgans sayesinde Luffy'nin ödül ilk defa çarpıtılmayabilir diyecektim ki. Herşey olabilir.
Kata ayna dünyasında unutulur ve Morgans gidene kadar haber yayılmazsa olabilir belki. Ama Cracker cepte şu an. 900ü bulması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık